Volleybal,
Volleybal, Foto: Stockfoto 123RF

Smash’66 dames 1 pakt punt in Eindhoven

Sport

Alblasserdam - De volleybalsters van Smash’66 dames 1 verloren zaterdag met 3-1 van Hajraa in Eindhoven. Toch namen ze een punt mee terug naar Alblasserdam. Volgende week vrijdag spelen ze thuis tegen Next Volley.

Na de uitschakeling in de beker een week eerder begon zaterdag de competitie voor de dames van Smash’66. Er had volgens het bericht misschien iets meer ingezeten, maar de ploeg was niet ontevreden met het punt. In de eerste set stond Smash’66 al snel met 4-0 achter. Nadat de dames dat hadden weggewerkt en het 6-6 stond, incasseerden ze weer een serie punten. Vooral de servicepass liet het afweten, waardoor goede aanvallen uitbleven.

Met 22-14 achter ging Smash’66 de eindfase van de set in. Een goede serviceserie van Sanne Uitman bracht de ploeg flink dichterbij. Toch ging de set met 25-22 naar Hajraa.

Tweede set kort en pijnlijk

Het goede gevoel van het einde van de eerste set nam Smash’66 niet mee naar de tweede set. Daar valt weinig over te vertellen: Hajraa won die met 25-14.

In de derde set herpakten de dames zich. Vanaf het begin zetten ze de Eindhovense dames onder druk. De service van Svenja Huizer en de aanvallen van Iris Verhoeven en Eline Rodenburg zorgden ervoor dat de thuisploeg niet tot haar gevreesde aanval kwam. Lukte dat toch, dan stond libero Bijou van Gijzelen klaar in de veldverdediging. Blokkeringen en slimme aanvallen van middenspelers Ellis van Steenis en Carlijn hielden Smash’66 steeds een paar punten voor. Zo won de ploeg de set met 20-25.

Vierde set gaat naar Hajraa

Ook de vierde set was gelijkwaardig. Beide teams deden niet voor elkaar onder. Spelverdeelster Chimène van Gijzelen kon de aanvallers prima bedienen, omdat de passing tot 21-21 goed op orde was. Toen stokte de servicepass, en gingen de set en de wedstrijd naar Hajraa.

Het bericht spreekt van een verdiend punt voor de ploeg uit Alblasserdam. Er is hard voor gevochten, het spel was bij vlagen goed en daar verdient de ploeg een compliment voor. Smash’66 kan hier een goed vervolg aan geven in de thuiswedstrijd tegen Next Volley uit Dordrecht. Die wedstrijd is op vrijdag 2 oktober om 19:15 uur in Sportcentrum Blokweer.

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 22 minuten geleden
Tentoonstelling over neergestorte Hawker Typhoon geopend in Alblasserdam
Volleybal,
Sport 1 uur geleden
Smash’66 dames 1 pakt punt in Eindhoven
Rose Leenheer met Sanne van Assouw.
Nieuws 1 uur geleden
Mooie ontmoetingen voor Alblasserdamse Stichting Kanjer met Kracht op Tina Festival
Een van de verkiezingsborden, waar een spandoek in is gehangen.
Nieuws 1 uur geleden
Eerder weghalen lege verkiezingsborden in Alblasserdam? CDA vraagt ernaar

Advertenties uit de krant

Jan Nathan Rozendaal is een van de informateurs.
Nieuws 12 uur geleden
Informateurs presenteren maandag 5 oktober uitkomsten aan Papendrechtse raad
Afbeelding
112 12 uur geleden
Auto en vrachtwagen bosten op elkaar op A15 bij Papendrecht
Afbeelding
112 12 uur geleden
Scooterrijder komt ten val tijdens inhaalmanoeuvre op Oostpad in Papendrecht
Afbeelding
Nieuws 17 uur geleden
Gratis meidenmiddagen in Papendrecht: beautyworkshops en creatieve activiteiten
Enkele deelnemers aan de Koningsdagoptocht.
Nieuws 20 uur geleden
Alblasserdam bezig met leggen contacten met organisatoren Koningsdagoptocht: ‘Duidelijke grenzen stellen’

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen