Papendrecht MO20-1 is alsnog kampioen geworden.
Papendrecht MO20-1 is alsnog kampioen geworden. Foto: VV Papendrecht

Papendrecht MO20-1 alsnog kampioen na puntaftrek concurrent

Sport

Papendrecht - De meiden van MO20-1 van voetbalvereniging Papendrecht zijn onverwacht kampioen geworden in de eerste klasse. Een puntaftrek bij concurrent Bavel MO20-1 gaf de doorslag.

Het kampioenschap leek aanvankelijk naar Bavel te gaan. Papendrecht MO20-1 won de eerste competitiewedstrijden allemaal, maar verloor daarna de uitwedstrijd tegen Bavel met 3-2. Het thuisduel eindigde in 0-0. Daardoor eindigde Papendrecht het seizoen met 25 punten uit 10 wedstrijden, één punt minder dan Bavel.

Toch gaat de kampioenstitel naar Papendrecht. Bavel MO20-1 kreeg twee punten in mindering, waardoor de Brabanders uiteindelijk op 24 punten uitkwamen. Papendrecht MO20-1 eindigde daarmee bovenaan en is alsnog kampioen. Het team vierde de titel uitbundig.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Het gemeentehuis van Papendrecht aan De Markt.
update 1 uur geleden
PVV, VVD en OP bereiken akkoord over het vormen van een coalitie in Papendrecht: namen kandidaat-wethouders bekend
Papendrecht MO20-1 is alsnog kampioen geworden.
Sport 2 uur geleden
Papendrecht MO20-1 alsnog kampioen na puntaftrek concurrent
Ad Simons en Paul Boon.
Nieuws 2 uur geleden
Twee PKC-leden vieren 70 jaar lidmaatschap
De braakliggende locatie van De Loopplank.
Nieuws 3 uur geleden
D66 Alblasserdam over plan inlopen achterstand huisvesten statushouders: ‘Waarom niet eerder mee begonnen?’

Advertenties uit de krant

Paulien van Pelt, directeur-bestuurder Stichting Zorgboeren Zuid-Holland met Michiel van der Vlies, bestuurder Waardeburgh
Nieuws 3 uur geleden
Waardeburgh en Zorgboeren starten nieuw woonzorgconcept in groene omgeving
Sportpark Souburgh.
Nieuws 3 uur geleden
Politiek Alblasserdam zet vraagtekens bij overnemen vv De Alblas van Molenlanden: ‘Ik zie alleen maar nadelen op ons afkomen’
Afbeelding
Nieuws 4 uur geleden
Theateravond in Papendrecht luidt start van buurtproject ‘Samen in de Buurt’
De opening van het dag- en doecentrum.
Nieuws 4 uur geleden
Nieuw dag- en doecentrum in Alblasserdam helpt ouderen langer thuis wonen
Afbeelding
Nieuws 4 uur geleden
Alblasserdam moet opnieuw fors bezuinigen: tekort loopt op tot twee miljoen euro

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen