
PKC/Vertom opent deuren voor grote open dag op 29 augustus
NieuwsPapendrecht - PKC/Vertom, de grootste korfbalvereniging ter wereld, houdt op zaterdag 29 augustus een open dag. Leden, oud-leden, buurtbewoners en iedereen die nieuwsgierig is naar korfbal is welkom op het eigen sportpark in Papendrecht.
De hele dag staat in het teken van sport, ontmoeting en gezelligheid. Bezoekers maken kennis met de verschillende doelgroepen binnen de vereniging. Zo zijn er instuifactiviteiten voor kinderen vanaf 3 jaar, de Kangoeroes (4 en 5 jaar), de OldStars en het G-team.
Wedstrijden op alle velden
Alle PKC/Vertom-teams spelen die dag hun thuiswedstrijden op het eigen sportpark. Bezoekers kunnen daardoor op elk veld korfbal op verschillende niveaus volgen.
De dag sluit af met een bijzondere wedstrijd tussen de eerste selectie van PKC/Vertom en de Giganten. Ook staat er een persconferentie op het programma, waarin de club vooruitblikt op het nieuwe seizoen en de ambities en voorbereidingen deelt met het publiek.





















