
Grootste indoor boekenmarkt van de regio keert terug in Papendrecht, nu met kofferbakverkoop
Nieuws 102 keer gelezenPapendrecht - Excelsior Papendrecht organiseert zaterdag 2 mei een boekenmarkt in het verenigingsgebouw aan de Rembrandtlaan 206. De markt is open van 09:00 tot 14:00 uur. Entree en parkeren zijn gratis.
De boekenmarkt van Excelsior Papendrecht groeide de afgelopen jaren uit tot de grootste indoor boekenmarkt van de regio. Liefhebbers van streekromans, thrillers, reisverhalen, kinderboeken en stripboeken komen er aan hun trekken. Ook Engelstalige, Franstalige en Duitstalige boeken zijn er te vinden. Alle boeken zijn gesorteerd op genre en kosten één euro per stuk.
Dvd’s, lp’s, cd’s en legpuzzels
Naast boeken is er een ruim aanbod aan dvd’s, lp’s en cd’s. Nieuw dit keer: legpuzzels voor één euro per stuk. Bezoekers kunnen vrijblijvend rondkijken en snuffelen tussen het aanbod.
Kofferbakverkoop op het plein
Op het plein buiten is ook kofferbakverkoop. Omdat het aantal plaatsen beperkt is, geldt vol = vol en is vooraf aanmelden verplicht. Kofferbakverkopers betalen 15 euro om met hun auto op de parkeerplaats te staan.
Het verenigingsgebouw van Excelsior is te bereiken via de schoolpleinzijde aan de Rembrandtlaan 206.




















