
Papendrechtse influencer Glenn Eilbracht in televisieprogramma Brainstorm op NPO
NieuwsPAPENDRECHT • Het televisieprogramma ‘Brainstorm’ (NTR), waarin het onder meer gaat over de werking van je hersenen, heeft dit vijfde seizoen de Papendrechtse influencer Glenn Eilbracht (36) als één van de deelnemers. Elke zondag 18.05 uur op NPO3 is een nieuwe aflevering van de reeks te zien, degene van Eilbracht komt nog.
Op zijn persoonlijke Facebookpagina laat Eilbracht weten dat hij ‘1 van de influencers is die het in de Brain Pain Game op moet nemen tegen andere bekende Nederlanders/influencers, in een bloedstollend spannende challenge!’. De Papendrechters wist al langer dat hij hieraan mee zou doen. Hetzelfde bericht begint namelijk met dat Eilbracht ‘het eindelijk bekend mag maken’.
Om te onderzoeken hoe je geest en je hersenen werken, doen hersenwetenschapper Job van den Hurk en testpiloot Janoek Kelderman allerlei verschillende soorten experimenten. Het programma is geschikt voor de jeugd en wordt uitgezonden op NPO Zapp.






















