Afbeelding
Foto: Reamy

Open Dag bij ToBe in het Energiehuis in Dordrecht

Algemeen

DORDRECHT • Kinderen tot en met 12 jaar kunnen op zondag 29 augustus de cursussen van ToBe cultuurcentrum gratis uitproberen tijdens de Open Dag in het Energiehuis, Noordendijk 148 in Dordrecht.

Er is een ochtend- en middagprogramma met dans, kunst & design, muziek en theater: van 10.00 tot 12.00 uur voor 0 tot 6 jaar en van 12.00 tot 14.30 uur voor 6 tot 12 jaar. Het is nodig om van te voren te reserveren, dit is gratis en kan via www.tobe.nl/agenda/open-dag-dordrecht.

Samen plezier maken en jezelf creatief ontwikkelen staat voorop bij de ToBe-cursussen in Dordrecht en Papendrecht. In een band spelen, leren dansen óf heel goed gitaar leren spelen. Het kan allemaal en er is nog veel meer. De cursussen starten in de week van maandag 13 september.

De allerkleinste kinderen kunnen zelfs cursussen volgen samen met hun (groot)ouders. Ontdek met de Cursusvinder op www.tobe.nl eenvoudig de korte cursus of jaarcursus die bij je past.

Nieuwe cursussen
Er komen een paar leuke nieuwe cursussen bij vanaf het komende seizoen. Zo start ToBe een Brassband in Papendrecht voor kinderen en jongeren van 8 tot en met 15 jaar die vrolijke Caribische ritmes willen spelen.

Ook nieuw is de Breakdance vrije training, voor alle beginnende en gevorderde breakdancers van 10 t/m 20 jaar die extra willen werken aan bepaalde moves of tricks. Voor deze cursus kun je een 10-lessenkaart bestellen die je de vrijheid geeft om zelf te bepalen wanneer je meetraint.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Het pand aan de Seringenstraat waar de statushouders komen.
Nieuws 19 uur geleden
Weinig omwonenden bij informatieavond over opvang statushouders Seringenstraat in Papendrecht
De afgevaardigden van de deelnemende verenigingen met het convenant.
Sport 17 jun, 16:03
Voetbalclubs in Drechtsteden ondertekenen convenant: ‘Agressie, hufterigheid en asociaal gedrag moeten stoppen op de amateurvelden’
De oprit naar de Baanhoekburg.
Nieuws 17 jun, 13:54
Fietspad Baanhoekbrug dicht vanaf 6 juli, Papendrechtsebrug volgt op 17 juli
Het gemeentehuis van Papendrecht aan De Markt.
update 17 jun, 11:51
PVV, VVD en OP bereiken akkoord over het vormen van een coalitie in Papendrecht: namen kandidaat-wethouders bekend

Advertenties uit de krant

Papendrecht MO20-1 is alsnog kampioen geworden.
Sport 17 jun, 11:12
Papendrecht MO20-1 alsnog kampioen na puntaftrek concurrent
Ad Simons en Paul Boon.
Nieuws 17 jun, 11:07
Twee PKC-leden vieren 70 jaar lidmaatschap
De braakliggende locatie van De Loopplank.
Nieuws 17 jun, 10:04
D66 Alblasserdam over plan inlopen achterstand huisvesten statushouders: ‘Waarom niet eerder mee begonnen?’
Paulien van Pelt, directeur-bestuurder Stichting Zorgboeren Zuid-Holland met Michiel van der Vlies, bestuurder Waardeburgh
Nieuws 17 jun, 09:36
Waardeburgh en Zorgboeren starten nieuw woonzorgconcept in groene omgeving
Sportpark Souburgh.
Nieuws 17 jun, 09:27
Politiek Alblasserdam zet vraagtekens bij overnemen vv De Alblas van Molenlanden: ‘Ik zie alleen maar nadelen op ons afkomen’

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen