
Verkiezingen op De Viermaster in Papendrecht
AlgemeenPAPENDRECHT • Op woensdag 21 maart werden op basisschool De Viermaster voor de eerste keer verkiezingen gehouden voor de leerlingenraad.
Nadat alle 167 leerlingen van de groepen 6, 7 en 8 hun stem hadden uitgebracht, heeft op donderdag 22 maart de installatie plaatsgevonden door directeur René van Engelen.
Na het bekend maken van de uitslag hebben de 12 gekozen leerlingen de belofte afgelegd dat zij eerlijk zijn, zich niet laten beïnvloeden door kinderen die hun zin willen, dat zij goed hun klas zullen vertegenwoordigen en altijd in het belang van kinderen en school te zullen handelen. Na een groot applaus hebben de gekozen leerlingen een mooie map en pen gekregen die ze voor hun taak in de leerlingenraad kunnen gebruiken.






















