
Schaatsers De IJsvrienden strijden zaterdag om jeugd-NK titel op thuisbaan
Sport 2.760 keer gelezenRegio - Tientallen jeugdschaatsers van De IJsvrienden staan zaterdag aan de start van het NK marathon schaatsen op hun eigen baan in Breda. Het toernooi trekt in totaal 400 deelnemers uit verschillende leeftijdscategorieën.
Het jeugd-NK is het grootste toernooi dat de KNSB organiseert. Het eerste startschot klinkt om 10.30 uur. Aansluitend volgt ook het NK voor G-schaatsers. De toegang tot beide wedstrijden is gratis.
Marathoncracks sluiten dag af
In de avond verschijnen de landelijke marathon-toppers aan de start. Voor hen is dit de voorlaatste wedstrijd van de Daikin marathoncup. Na Breda vertrekt het peloton naar het Zweedse Lulea voor drie wedstrijden op het zeeijs van de Botnische Golf.
De beloften vrouwen starten hun wedstrijd om 18.00 uur. Daarna volgen de wedstrijden van de top vrouwen en top mannen.






















