Afbeelding
Foto: 123RF.com

Man (59) uit Sleeuwijk vrijgelaten na aanhouding, blijft verdachte in onderzoek naar dodelijke schietpartij in Houten

112 212 keer gelezen

Sleeuwijk - De 59-jarige man uit Sleeuwijk die op 14 april werd aangehouden in verband met de dood van Rishi Rampadarath, is vrijgelaten. Hij blijft wel verdachte in het onderzoek.

De politie hield de man drie jaar na de fatale schietpartij aan. Rishi Rampadarath (37) werd op 20 april 2023 ‘s ochtends neergeschoten op een parkeerplaats bij zijn ouderlijk huis aan de Stelhout in Houten. Hij overleed ter plaatse aan zijn verwondingen.

Team Grootschalige Opsporing

Direct na het overlijden van Rampadarath stelde de politie een Team Grootschalige Opsporing (TGO) in om de zaak te onderzoeken. Dat onderzoek loopt nog steeds. De politie sluit meer aanhoudingen niet uit.

Beloning voor gouden tip

Mensen met informatie over de zaak kunnen die doorgeven via de opsporingstiplijn 0800-6070.

Wie liever vertrouwelijk spreekt met de politie, kan terecht bij het Team Nationale Inlichtingen via 088-661 77 34. Gegevens die daar worden gedeeld, zijn alleen bekend bij het TCI en worden niet verder intern of in het dossier gedeeld.

Anoniem melden kan via 0800-7000 of via meldmisdaadanoniem.nl. Op een gouden tip die leidt tot de oplossing van de zaak staat een beloning van 30.000 euro.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
112 7 uur geleden
Man (59) uit Sleeuwijk vrijgelaten na aanhouding, blijft verdachte in onderzoek naar dodelijke schietpartij in Houten
Afbeelding
Nieuws 12 uur geleden
Basisscholen CBS De Sprankel en De Peppel vieren samen Koningsspelen in Dussen
Afbeelding ter illustratie.
Nieuws 13 uur geleden
Zadenbieb bij Plukroute Hank: gratis zaden meenemen én inleveren
DGV team E.
Sport 13 uur geleden
Turnsters DGV pakken zilver tijdens team- en individuele finales

Advertenties uit de krant

LimonadeBrigade Altena verzorgde het netwerkontbijt om samenwerking te stimuleren.
Nieuws 15 uur geleden
Eerste netwerkontbijt LimonadeBrigade Altena brengt professionals samen
Vayenna van Mourik won goud op de regiokampioenschappen.
Sport 15 uur geleden
Hankse turnster Vayenna van Mourik wint goud op regiokampioenschappen
Het optreden van de blazersklas bewees dat er druk was geoefend.
Nieuws 15 uur geleden
Jonge muzikanten schitteren op taLentePodium in Hank
In september 2025 waren de verwachtingen hooggespannen.
Nieuws 16 uur geleden
Einde voor pakketpunt in Sleeuwijk: ‘De hoeveelheid pakketten is maar een fractie van wat ze me beloofden’
Wethouder Anneloes van Hunnik onthult het gerestaureerde kanon.
Nieuws 16 apr, 17:51
Na maanden werk keert gerestaureerd historisch kanon terug bij Visserijmuseum in Woudrichem

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen