
42e Jaarmarkt Wijk en Aalburg: ruim 150 kramen en optredens op dag voor Vaderdag
Nieuws 1.197 keer gelezenWijk en Aalburg - De jaarmarkt van Wijk en Aalburg keert op zaterdag 20 juni terug voor haar 42e editie. De organisatie verwacht net zoveel drukte als vorig jaar, met ruim 150 kramen, 250 meter markt en een vol programma met optredens.
De jaarmarkt duurt van 10:00 tot 17:00 uur en biedt bezoekers een breed aanbod.
Rommelmarkt en warenmarkt
De rommelmarkt vindt plaats bij Maaswaarden Ouderenzorg. Een kraam huren kost dit jaar 30 euro, vorig jaar was dat nog 40 euro. De warenmarkt is te vinden bij de winkels aan De Galerij, de Markt en in de Anjelierstraat. Aanmelden voor de rommelmarkt of warenmarkt kan tot uiterlijk 9 juni via www.jaarmarktwijkenaalburg.nl.
Optredens
Het feest begint al op vrijdag met Summerbeats, met onder meer een optreden van Justen de Wildt. Op zaterdag treden de Nino’s op. Daarna is het Nederlandse elftal te volgen op groot scherm. Na het voetbal volgen nog meer optredens, waaronder Johnny Gold en een dj.
Vrijwilligers gezocht
De organisatie zoekt nog vrijwilligers voor onder meer de op- en afbouw van de markt, het bijhouden van de toiletwagen en het bemannen van de bar. Aanmelden kan via info@jaarmarktwijkenaalburg.nl.
Bedrijven die willen adverteren in de Jaarmarktkrant kunnen contact opnemen met HH-Productions uit Andel of mailen naar sponsoring@jaarmarktwijkenaalburg.nl.





















