
Bakkerij lanceert chocoladereep met Altena-historie
Nieuws 5.352 keer gelezenVeen - Bakkerij van Ballegooijen uit Veen brengt een nieuwe chocoladereep op de markt met illustraties van hoogtepunten uit de gemeente Altena. De reep ‘Land van Altena’ ligt vanaf vandaag in de winkels.
Eigenaren Rien en Ella van Ballegooijen ontwikkelden de chocoladereep om aandacht te geven aan de rijke historie van de gemeente. De burgemeester bezocht de bakkerij om de eerste reep zelf te maken.
Verkrijgbaar in drie plaatsen
De chocoladereep wordt verkocht in winkels in Veen, Werkendam en Wijk en Aalburg. De bakkerij wil hiermee de lokale geschiedenis onder de aandacht brengen bij inwoners van de regio.
De reep toont verschillende historische hoogtepunten van gemeente Altena door middel van illustraties op de verpakking.
























