
Geslaagde editie van Sounds of Nature ondanks wisselvallig weer
NieuwsHank – Ondanks het wisselvallige weer kan Muziekvereniging St. Caecilia Hank terugkijken op een geslaagde editie van het buitenconcert Sounds of Nature.
Hoewel er tijdens zaterdagmiddag 6 juni af en toe een beetje regen viel en de paraplu’s regelmatig tevoorschijn kwamen, bleef het publiek volop genieten van de muziek in het Hankse Bos.
Concert
Het programma werd geopend door muziekvereniging Da Capo. Daarna volgde een optreden van de Blazersklas samen met het Opleidingsorkest. Vervolgens liet het Opleidingsorkest zich horen met een eigen optreden. Het concert werd afgesloten door het Groot Orkest van St. Caecilia, dat een gevarieerd programma speelde met muziekstukken die waren geïnspireerd door de natuur, passend bij het thema van de middag.
Lokale organisaties
Naast de muziek was er volop gelegenheid om kennis te maken met enkele lokale organisaties. Bezoekers konden terecht bij de kraampjes van de Plukroute Hank, de imker en de Archiefkring Hank. Veel aanwezigen maakten hiervan gebruik en combineerden hun bezoek met het beluisteren van de verschillende optredens.
De organisatie kijkt tevreden terug op de grote belangstelling en de gemoedelijke sfeer tijdens het evenement. Dankzij de inzet van de muzikanten, de deelnemende organisaties en het aanwezige publiek werd Sounds of Nature een geslaagde muzikale middag midden in de natuur.





















