
Podcast #18 - Frenkie de Jong trekt bij Oranje veel op met o.a. Memphis en Weghorst. En: ‘Hij wordt steeds fitter’
SportRegio - John en Youri de Jong waren dinsdagavond te gast in aflevering 18 van Regio-Voetbal - De Podcast. De vader en broer van Frenkie de Jong nemen ons mee in het WK-leven van Frenkie, de reserve-aanvoerder van Oranje.
Met wie Frenkie veel optrekt bij het Nederlandse elftal? Onder anderen met Memphis Depay en Wout Weghorst, ogenschijnlijk tegenpolen van de middenvelder met Arkelse roots.
Familie en vrienden van Frenkie reizen hem achterna naar de VS. Het directe contact zal beperkt blijven tot enkele familiemomenten rondom Oranje. Wel wordt er veel met Frenkie ge-appt. John en Youri zijn supporter van Frenkie, maar kunnen zich ook kritisch opstellen, verklappen ze.
Frenkie de Jong behoort binnen de selectie tot de vertrouwelingen van bondscoach Ronald Koeman. “Maar Koeman neemt zelf alle beslissingen.”
Wie wordt er wereldkampioen?
Nederland wordt wereldkampioen, denkt John de Jong. Youri houdt het op Spanje. Beiden zien Frenkie voorlopig nog wel bij Barcelona blijven. “Al weet je in de voetballerij nooit hoe het loopt.” Een afsluiting van zijn carrière bij Arkel? “Nee, dat gaat er niet van komen”, weet Youri.
In de podcast komen we nog veel meer te weten over Frenkie, zoals over zijn fysieke toestand. “Frenkie wordt steeds fitter”, zegt John, die donderdag naar Amerika vertrekt.
Vragen voor Frenkie
‘Frenkie Goes to the World Cup’ krijgt in Regio-Voetbal - De Podcast de komende weken een vervolg. De bedoeling is dat onder anderen moeder Marion, opa Jan de Bruijn en vriend Sander Dekkers dan aanschuiven, terwijl ook John en Youri mogelijk nog een keertje terugkeren in de studio.
Frenkie de Jong zal proberen ook zelf een bijdrage leveren. Luisteraars kunnen een vraag aan hem stellen. App je vraag naar: 0183 - 583 280. Mailen kan ook: info@regio-voetbal.nl. De meest originele vragen zullen aan Frenkie worden voorgelegd.
Nu te beluisteren
Met onze gasten spraken we vooral over Frenkie, maar ook het regionale voetbal werd er nog even uitgelicht. Aflevering 18 is nu te beluisteren via onze app, website of Spotify.





















