
Twee agenten gewond bij aanhouding in Nieuw-Lekkerland: één gebeten, ander gevallen
NieuwsNieuw-Lekkerland - Bij een aanhouding in de nacht van woensdag 22 op donderdag 23 juli in Nieuw-Lekkerland zijn twee politieagenten gewond geraakt.
Eén agent liep een schouderblessure op nadat hij tijdens de aanhouding ten val was gekomen. Een andere agent werd door de verdachte in zijn onderarm gebeten. De politie heeft een 24-jarige man uit Oostrum aangehouden.
Bovenkruier
De incidenten begonnen met een melding van een conflict in de relationele sfeer in een woning aan de Bovenkruier in Nieuw-Lekkerland. Agenten kwamen ter plaatse en stuurden één van de betrokkenen weg.
Later die nacht kreeg de politie een melding dat dezelfde man vernielingen pleegde aan een bushokje. Daarop besloten agenten hem aan te houden. De aanhouding vond plaats in de omgeving van de Dorpslaan.
Verwondingen
“Bij de aanhouding is één van de agenten gevallen, waardoor (bleek later) zijn schouder uit de kom is geraakt,” vertelt een woordvoerster van de politie. De agent is ter plaatse in een ambulance behandeld en kreeg een mitella.
De andere agent raakte gewond nadat hij werd gebeten. De politiewoordvoerster vertelt: “De verdachte ging tijdens zijn aanhouding in verzet en heeft de andere agent in zijn onderarm heeft gebeten.”
Aangehouden
De 24-jarige man uit Oostrum is aangehouden op verdenking van verstoring van de openbare orde en baldadigheid. Hij zit vast voor verder onderzoek.
Tekst: Peter Stam





















