
Uitbreiding winkelruimte en De Kapperij Noordeloos: wachten is op vergunning gemeente
NieuwsNoordeloos – Na de zomer beginnen de werkzaamheden om de woonruimte in het pand van dorpswinkel De Buurt en kapsalon De Kapperij in Noordeloos om te vormen tot winkelpand. Daarvoor is nog wel een vergunning van de gemeente Molenlanden nodig.
De Buurt en De Kapperij zijn beide gevestigd in een beeldbepalend pand, in het centrum van Noordeloos. Een deel van het pand is nu ook nog in gebruik als woonhuis, maar daar komt na de zomer verandering in.
Zodra de vergunning door de gemeente verstrekt is, starten de verbouwwerkzaamheden van het gedeelte dat nu nog woonhuis is, met als doel er een ruimte van te maken die ingezet kan worden als winkelpand. Daarnaast wordt ook De Kapperij uitgebreid. ‘Dat is door de groei van het bedrijf hard nodig’, stelt de werkgroep die dit initiatief nam.
Enquête: ‘Er is sowieso behoefte aan brood en bakkerijproducten’
Samen met de eigenaren van De Kapperij, dorpswinkel De Buurt en twee inwoners van Noordeloos, wordt er veldwerk gedaan over de mogelijkheden: ‘Wat er precies aangeboden gaat worden is nog niet duidelijk. Uit een enquête die vorig jaar gehouden is onder inwoners uit Noordeloos en Goudriaan, kwam één ding duidelijk naar voren: er is sowieso behoefte aan brood en bakkerijproducten.
Naast een aantal andere producten werden ook verse bloemen regelmatig genoemd. We gaan ons best doen om de uitkomst van de enquête zoveel mogelijk te volgen. Uiteraard met respect voor bestaande bedrijvigheid in en om ons dorp.’
Aco Wallaard, eigenaar van het pand: “De adviescommissie van gemeente Molenlanden was positief gestemd. Hopelijk verstrekt de gemeente snel vergunning, dan kunnen we na de zomervakantie aan de slag met de verbouwing.”





















