
Molenpop maakt zich op voor jubileumeditie: dorp leeft toe naar 10 jaar festival
NieuwsNieuw-Lekkerland - Nog een week en dan is het zover: de 10e editie van Molenpop Festival. In Nieuw-Lekkerland is inmiddels goed merkbaar dat het festival eraan komt. De voorbereidingen zijn in volle gang, de promotiecampagne in het dorp is gestart en op social media is Molenpop nadrukkelijk aanwezig.
Dat het jubileumfestival leeft, blijkt uit de vele activiteiten die voorafgaand aan het evenement plaatsvinden. Bij voetbalvereniging Nieuw-Lekkerland is inmiddels het beachvolleybalveld aangelegd voor het Open BHC Beachvolleybaltoernooi, terwijl ook het J.P. van der Dussen Koppeldarttoernooi een groot succes blijkt. Met maar liefst 42 koppels is het toernooi vrijwel volledig volgeboekt.
De organisatie ziet daarnaast een grote betrokkenheid vanuit het dorp. Veel vrijwilligers hebben zich de afgelopen weken aangemeld om mee te helpen tijdens het festivalweekend.
“Het is fantastisch om te zien hoeveel enthousiasme er leeft rondom deze jubileumeditie,” aldus de organisatie. “Molenpop is in tien jaar uitgegroeid tot een evenement waar heel Nieuw-Lekkerland en de regio trots op kunnen zijn.”
Muziek, sport, food & gezelligheid
Van vrijdag 3 tot en met zondag 5 juli 2026 verandert het terrein bij vv Nieuw-Lekkerland opnieuw in een bruisend festivalterrein met live muziek, sportactiviteiten, horecagelegeheden en entertainment voor jong en oud.
Op muzikaal gebied pakt Molenpop tijdens haar jubileumeditie groots uit. De Stigterstaal Stage vormt het decor voor live-optredens van bands als Monkey Biznizz en Ivy Takes Over, terwijl de AAD Automatisering Stage en Jaleco Stage volledig in het teken staan van DJ-acts. Daar zorgen de DJ’s Sven Carnage, D-Ray, Mr. Morgan, Noortje, COEN, IN2THEFIELD, SĀNDER, Daan van Drunen en nog veel meer voor de soundtrack van een onvergetelijk festivalweekend.
Een bijzonder aandachtspunt tijdens het festivalweekend is de mogelijke wedstrijd van het Nederlands Elftal. Mocht Oranje zich plaatsen, dan wordt de wedstrijd van zaterdagavond om 19.00 uur uitgezonden op een groot LED scherm.
Ook de kaartverkoop voor de vrijdagavond verloopt goed. De tickets voor Qmusic The Party – 4 Uur Fout gaan. Wie erbij wil zijn, hoeft echter niet te lang te wachten. Er zijn nog kaarten beschikbaar via: www.molenpop.com





















