
Nieuwpoortse winnaar raadt kilometerstand Safaribus bijna goed
NieuwsNieuwpoort - Kok van Hemert uit Nieuwpoort heeft een Safaritour door de Alblasserwaard en Vijfheerenlanden gewonnen. Hij schatte de kilometerstand van de Safaribus het nauwkeurigst van 194 deelnemers tijdens de Poldersafari-stand op de Slag bij Nieuwpoort.
Op zaterdag 13 juni konden bezoekers bij de stand van de Poldersafari een gokje wagen: hoeveel kilometer had de Safaribus in bijna twee jaar gereden? De schattingen liepen sterk uiteen, van 80 tot 281.000 kilometer. Van Hemert zat er met zijn antwoord van 5.250 kilometer het dichtste bij. Het juiste aantal bleek 5.256 kilometer te zijn.
Tegoedbon uitgereikt
Op woensdag 17 juni reikte rangers John Mimpen en Bram Middelkoop de tegoedbon voor de Safaritour uit aan de familie Van Hemert.
De Poldersafari kijkt terug op een geslaagde dag, waarop veel bezoekers kennismaakten met de tochten die gemaakt kunnen worden.






















