
Aandacht voor het verhaal van Arjan Wemmers over het neerstorten van een Mosquito in 1943 in Bleskensgraaf
Nieuws 80 jaar Vrijheid 2.900 keer gelezenBleskensgraaf - In Kaasboerderij De Graafstroom vertelde Arjan Wemmers over zijn zoektocht naar onderdelen van de neergestorte Mosquito en naar familie van de inzittenden waarvan één Canadees, Chrysler, het heeft overleefd.
Dankzij Arjan is hij enkele jaren terug in Bleskensgraaf geweest met zijn gezin en naar het graf in Rotterdam van zijn gesneuvelde navigator Logan. Ook de broer en zus van Logan weten nu wat er gebeurd is met hun broer in 1943.
Na de presentatie ging gids, Jan Boele, met meerdere geïnteresseerden door met een wandeling naar museum Het Voorhuis, tussendoor stilstaand bij locaties met herinneringen aan de Tweede Wereldoorlog.





















