Ruim veertig dappere duikers trotseren de kou tijdens Nieuwjaarsduik in Nieuw-Lekkerland
Nieuws Fotoseries 7.323 keer gelezenNIEUW-LEKKERLAND • De Nieuwjaarsduik van Stichting Actie voor Nicaragua trok woensdag weer tientallen deelnemers en bracht 5.500 euro op.
De ruim veertig dappere duikers trotseerden de kou en renden het water van de Lek in. Enkelen hielden het daar zelfs enkele minuten uit.
De opbrengst van de Nieuwjaarsduik gaat deze keer naar de familie Baars uit Bleskensgraaf. Zij gaan 2,5 jaar wonen, werken en naar school op hospitaalschip Global Mercy van Mercy Ships. Voor hun levensonderhoud zijn zij in die periode afhankelijk van giften.
Geurt Mouthaan
Redacteur/fotograaf van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl. Daarnaast actief voor de magazines van Kontakt Mediapartners.

























































