Afbeelding
Foto: Bianca van de Waardt

Wethouder Akkerman op bezoek bij Odensehuis in Oud-Alblas

Nieuws

OUD-ALBLAS • Wethouder Harmen Akkerman van de gemeente Molenlanden heeft deze week een bezoek gebracht aan Odensehuis Molenlanden, gevestigd aan de Peperstraat 40 in Oud-Alblas.

Er werd op dat moment toevallig feest gevierd, omdat Kees en Willy de dag erop vijftig jaar getrouwd zijn en iets lekkers bij de koffie meegenomen hadden.

Wethouder Akkerman had Jannine van Asch meegenomen. Zij is adviseur op het sociaal domein bij de gemeente Molenlanden. Harmen en Jannine luisterden naar de verhalen van de bezoekers: over de waardevolle momenten in het dagelijks leven, de zorgen rondom dementie en de steun die mantelzorgers hier aan elkaar hebben. Zelfs bezoekers die er niet bij konden zijn, hadden hun verhaal op papier gezet om bij te dragen.

“Het laagdrempelig karakter van het Odensehuis, waar iedereen welkom is wanneer het hen uitkomt, maakt deze plek speciaal”, vertelt Bianca van de Waardt, coördinator van het Odensehuis.

Het Odensehuis in Oud-Alblas is elke dinsdag en donderdag geopend van 10.00 tot 15.00 uur. Koffie, thee en limonade staan klaar. Voor meer informatie: www.odensehuismolenlanden.nl.

Odensehuis Molenlanden is een inloophuis voor mensen met beginnende dementie en/of geheugenproblemen. Iedereen kan gewoon binnenlopen voor een praatje, informatie of gratis koffie of thee. Mee lunchen kan voor 5 euro per persoon.

Afbeelding
Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Arjan Klop toont zijn gevangen zeelt.
Nieuws 30 minuten geleden
Jubileumwedstrijd De Karper: Arjan Klop wint met bijna vijf kilo vis
Seniorfit in De Dompelaar.
Nieuws 37 minuten geleden
Senior Fit 60+ bij Zwembad De Dompelaar: bewegen op eigen niveau
Een van de drie nieuwe locaties: aan de Vlietskade in Arkel, die nu weer afgevallen is.
Nieuws 16 uur geleden
Locaties in Arkel afgevallen in zoektocht naar asielopvang in Molenlanden, oorzaak is de stikstofproblematiek
Meneer en mevrouw Van der Ham met Sjors Fröhlich.
Nieuws 19 uur geleden
Meneer en mevrouw Van der Ham uit Ameide 65 jaar getrouwd

Advertenties uit de krant

Linde Maris, Silke Witzier en Rosan Kootstra met hun beker.
Sport 20 uur geleden
Linde Maris, Silke Witzier en Rosan Kootstra winnen SNA CMV jeugdtoernooi
Het team United by Water wist het hoogste sponsorbedrag op te halen en won daarmee 12 tickets voor de Doetsekom Feestdag op zaterdag 5 september.
Nieuws 20 uur geleden
Bijna 6000 euro opgehaald in de Doetsekom tijdens Swim2Fight Cancer Team Estafette
Het juniorenteam van TC Meerkerk.
Sport 21 uur geleden
Twee kampioensteams bij TC Meerkerk
Het team van Chon Kyong met de prijzen in Enschede en de stralende Grand Champion Matthanja in het midden met zijn trofee.
Sport 21 uur geleden
Mooie regionale prestaties van Chong Kyong bij DGMA internationaal Championship in Enschede
Afbeelding
Nieuws gisteren
Samen muziek maken in Streefkerk: geen ervaring nodig

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen