Afbeelding
Foto: 123RF

Delen van de A15 gaan in oktober weer dicht (in de weekenden), lees hier wanneer precies

Nieuws

REGIO • In oktober staan er drie weekenden gepland om het vernieuwen van het asfalt op de A15 af te ronden. Dat werk is in de zomervakantie begonnen en wordt in oktober afgerond.

Het eerste weekend begint vrijdagavond 4 oktober vanaf 21.00 uur en duurt tot maandagochtend 7 oktober 05.00 uur. Weggebruikers op de A15 moeten tijdens deze weekenden rekenen op een extra reistijd die kan oplopen tot een uur.

De werkzaamheden aan de A15 vinden plaats op de volgende momenten:
Van vrijdag 4 oktober 21.00 uur tot maandag 7 oktober 05.00 uur: Weekendafsluiting parallelbaan A15 richting Europoort ter hoogte van Ridderkerk/Rotterdam-IJsselmonde.

Van vrijdag 18 oktober 22.00 tot maandag 21 oktober 05.00 uur: Weekendafsluiting A15 richting Gorinchem vanaf knooppunt Ridderkerk-Zuid tot aansluiting A15/N3.

Van vrijdag 25 oktober 22.00 tot maandag 28 oktober 05.00 uur: Weekendafsluiting diverse verbindingswegen knooppunt Deil.

Voor alle weekenden geldt dat opritten of verbindingswegen eerder afgesloten kunnen zijn.

Alternatieve routes

Bij grote drukte verwijst Rijkswaterstaat via de informatiepanelen langs de weg naar alternatieve routes.

Tijdens het weekend van 4 tot 7 oktober werkt Rijkswaterstaat ook aan de A27 richting Breda tussen knooppunt Gorinchem en knooppunt Hooipolder.

Zie ook: https://www.rijkswaterstaat.nl/nieuws/archief/2024/09/a59-en-a27-afsluitingen-eind-september-half-oktober-2024.

Hinder niet te voorkomen

Tijdens de werkzaamheden is hinder helaas niet te voorkomen. Om de hinder te beperken werken we zoveel mogelijk in de zomervakantie als er minder verkeer is. Rijkswaterstaat: “We stemmen de werkzaamheden goed af met andere wegbeheerders zoals gemeenten, provincies en Prorail. Ook kondigen we het werk tijdig aan zodat weggebruikers rekening kunnen houden met omleidingen en extra reistijd.”

Toch kunnen er tijdens de werkzaamheden lange files ontstaan, waardoor de vertraging kan oplopen tot meer dan een uur.

Adviezen voor weggebruikers

Advies aan weggebruikers is om de reis goed te plannen en voor vertrek de actuele verkeersinformatie te checken. Er moet ook rekening gehouden worden met extra reistijd.

Kijk voor meer informatie en alternatieve reistips op www.zuidhollandbereikbaar.nl of www.slimenschoonrivierenland.nl.

Bert Bons

Redactiecoördinator van Het Kontakt-Alblasserwaard en Het Kontakt-Klaroen.nl

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Advertenties uit de krant

André Hoogendoorn spreekt de demonstranten toe.
foto’s en video 7 uur geleden
Nogmaals demonstratie in Nieuw-Lekkerland om boodschap af te geven: ‘Nee tegen azc’
V.l.n.r. Bart Stoutjesdijk, Geurt Mouthaan, Robert van der Hek, Huub Lakerveld en Rick den Besten.
Nieuws 7 uur geleden
NNP-dag met gouden randje voor Kontakt Mediapartners: prijzen voor Robert van der Hek, Geurt Mouthaan en Bart Stoutjesdijk
De JO12-1 van SV Meerkerk.
Sport 7 uur geleden
JO12-1 van SV Meerkerk kampioen
Afbeelding
Sport 7 uur geleden
JO11-1 van SV Meerkerk viert kampioenschap in de Hoofdklasse
Afbeelding
Nieuws 8 uur geleden
Leerlingen OBS Klim-op uit Hoornaar zamelen 250 euro in voor KIKA

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen