Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Overdracht Slingeland Festival aan De Donk Ministries

Algemeen

GOUDRIAAN • Eind juni is het Slingeland Festival officieel overgedragen. Hart voor de Waard geeft de organisatie van het evenement door aan De Donk Ministries / Crown Events.

Tijdens de overdracht werd de lange traditie van het Slingeland Festival onderstreept. Menno en Marianne Bons (links op de foto) waren betrokken bij de eerste jaargangen van het festival en vertelden over het ontstaan. Mijndert Verschoor en Marieke Bor (midden) vertegenwoordigden Hart voor de Waard. Zij mochten het stokje overdragen aan Matthias de Groot en Leo van Wijngaarden (rechts) als vertegenwoordigers van De Donk Ministries / Crown Events.

Het plan is dat er in 2022 weer een Slingeland Festival zal zijn. Crown Events wil graag de rijke traditie voortzetten in een nieuw jasje. Het festival is een begrip onder christenen in de Alblasserwaard en zij willen dit graag verder uitbouwen naar een modern meerdaags festival. Zoals met al hun events kiezen ze voor kwaliteit en sfeer, waarbij God op de eerste plaats staat. Het nieuwe Slingelandfestival staat voor beleving, feest en cultuur en een leven met God.

Laatste nieuws

Sportpark Souburgh.
Nieuws 9 uur geleden
Blijft De Alblas een Molenlandse club, of wordt het een Alblasserdamse vereniging: that’s the question
De Rode Huzaren in actie.
Nieuws 17 uur geleden
Demonstratie van De Rode Huzaren tijdens de Paardenmarkt in Ameide
Afbeelding
Nieuws 17 uur geleden
SGP wil weten of starterslening nog past bij woningmarkt in Molenlanden
The image of soccer ball
Sport 17 uur geleden
Volley Meerkerk’95 verliest spannend openingsduel

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Sport 18 uur geleden
Triade maakt zich op voor kampioenswedstrijd
De kaalgevreten weilanden langs de Heideweg in Giessenburg.
met video 19 uur geleden
Muizenplaag teistert Alblasserwaard: tonnen schade voor boeren
Jaap Tanis tijdens zijn lezing.
Nieuws 20 uur geleden
Oud-visser Jaap Tanis vertelt bij senioren in Streefkerk over de visafslag van Stellendam
Het jeugdteam van TV Meihoven dat kampioen is geworden.
Sport 21 uur geleden
Jeugdteam TV Meihoven kampioen in najaarscompetitie
Afbeelding
Nieuws 21 uur geleden
MO13-1 van VV Groot-Ammers speelt in nieuw tenue dankzij sponsor

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen