• Hans van Kooten.
• Hans van Kooten. Foto: Aangeleverd

Alle horeca- en winkelpanden op website UIT in Vijfheerenlanden

Algemeen 473 keer gelezen

VIJFHEERENLANDEN • Voormalig CentrumManager van Vianen, Hans van Kooten, lanceert op eigen initiatief een nieuwe website voor horeca- en MKB-ondernemers die gevestigd zijn in de gemeente Vijfheerenlanden.

Van Kooten vroeg zich af wat kunnen we doen voor al die ondernemers die het heel erg moeilijk hebben gehad het afgelopen jaar. Of voor degene waarbij het water nog steeds tot aan de lippen staat. Hoe gaan we ervoor zorgen dat consumenten binnen de eigen gemeente inkopen doen nu de regels iets zijn versoepeld.

Alles vindbaar
Om te beginnen moet het de consument makkelijk worden gemaakt. Dus als we willen dat zij binnen Vijfheerenlanden inkopen doen is het wel zo handig te weten wat onze ondernemende gemeente allemaal te bieden heeft. Daarom heeft hij één verzamelwebsite gelanceerd met alle horeca- en MKB-ondernemingen ‘Uit in Vijfheerenlanden’. Dat is niet alles, ook andere activiteiten naast uit winkelen, uit eten- en drinken, vind je op de site zoals uit wandelen, recreëren, logeren, stappen (als het weer mag) en overige zaken. Daarnaast is hij in contact met partners om het project verder te ontwikkelen.

Voorbereiding
Veel gegevens zijn achterhaald via internet en er zijn bezoeken gebracht aan alle steden, dorpen en kernen, om te checken of alles in beeld was. Die verzamelde gegevens moeten dan nog verwerkt worden voor de site. Een enorme en tijdrovende klus en ondanks alle voorbereiding zullen er vast nog een aantal zaken aan ons zicht zijn ontglipt. De door ons gemiste ondernemers kunnen zich alsnog via de site aanmelden voor een gratis vermelding.

Gratis vermelding
Waarom een gratis vermelding voor alle horeca- en MKB-ondernemers uit Vijfheerenlanden? Ondernemers moesten voor een lange periode hun deuren (deels) gesloten houden. Grote acties en evenementen voor consumenten konden niet worden georganiseerd. Omzet was er niet of nauwelijks terwijl de kosten doorliepen. De vraag rees bij hem hoe kunnen we de ondernemers ondersteunen en hoe krijgen- en behouden we bezoekers in de winkels van Vijfheerenlanden als de regels versoepelen? En hoe makkelijk zijn ondernemers in Vijfheerenlanden eigenlijk vindbaar? Hier en daar is dat wel per plaats geregeld maar niet als één ondernemersgemeente. Daarom heeft hij de afgelopen maanden gebruikt om een website te vullen met horeca-, MKB-ondernemers en andere nuttige informatie bestemd voor eigen inwoners en bezoekers aan de gemeente.”

Eenvoudig vindbaar
De website is opgedeeld in rubrieken, in die rubrieken tref je ondernemers en activiteiten op alfabetische plaatsnaam volgorde. Hierin staan gegevens en activiteiten vermeld en een link naar de website of social mediapagina van de betreffende ondernemer, stichting of organisator. Iedereen blijft hierdoor zelf verantwoordelijk voor het actueel houden van de eigen site of social media-omgeving. Het gaat om het gemak dat je alle info op één overkoepelend platform vindt en daar vandaan eenvoudig kunt doorlinken naar de juiste ondernemer of activiteit.

Eén compleet beeld
Hij hoopt met dit initiatief ondernemers en organisatoren een hart onder de riem te steken. Een overzicht waarin ondernemend Vijfheerenlanden in de spotlights staat en op alle fronten de aandacht krijgt die het nodig heeft. Eén compleet beeld als extra stimulans voor inwoners vooral inkopen te doen binnen de eigen gemeentegrens.

Meer informatie: www.uitinvijfheerenlanden.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De wolf in Everdingen.
met video 1 uur geleden
Wolf gesignaleerd langs de Lange Meent in Everdingen: ‘Het is een echte’
Namens CCR nam Johanna van der Meer de cheque in ontvangst
Nieuws 4 uur geleden
Cheques voor drie goede doelen na geslaagde sponsorloop in Bleskensgraaf
Willem Breedijk ontving zijn lintje thuis, op de foto samen met zijn vrouw en de burgemeester.
Nieuws 5 uur geleden
Ook lintje voor Wim Breedijk uit Molenaarsgraaf: thuis uitgereikt vanwege gezondheidsredenen
Afbeelding
Nieuws 6 uur geleden
Echtpaar Bassa uit Hoornaar 60 jaar getrouwd

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Nieuws 6 uur geleden
Gezellige voorjaarsbrunch voor bewoners De Groene Wei en Syndion in Giessenburg
De ‘inhuldiging’ van Wim de Haan (vierde van links).
Nieuws 7 uur geleden
De wethouder komt niet, dus Wijngaarden kiest op Koningsdag voor een eigen burgemeester
Afbeelding
Nieuws 7 uur geleden
Spetterende uitvoering van gym- en dansverenging Olympus Ameide
Afbeelding
Nieuws 7 uur geleden
Familie Duits organiseert fietstocht op Bevrijdingsdag voor dolfijntherapie voor hun zoon
De aankomst van het bruidspaar.
Nieuws 8 uur geleden
Beatrixstraat in Brandwijk trapt feestweek of met huwelijk van echtpaar uit de straat

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen