
Grote waterlekkage in voormalige IHC-kantoor in Kinderdijk na doorsnijden brandslang
112 182 keer gelezenKinderdijk - In het voormalige hoofdkantoor van scheepsbouwer IHC aan de Molenstraat in Kinderdijk is zaterdag een forse waterlekkage ontstaan, nadat indringers een brandslang in het pand hadden doorgesneden.
Dat melden buurtbewoners. Duizenden liters water stroomden door het gebouw. Aan het einde van de middag werden de politie en de brandweer opgeroepen om poolshoogte te nemen. De lekkage werd vervolgens verholpen.
Volgens buurtbewoners is er de afgelopen periode vaker sprake geweest van overlast rond het gebouw
Het is de bedoeling dat het leegstaande pand plaatsmaakt voor waarschijnlijk woningbouw. Volgens buurtbewoners is er de afgelopen periode vaker sprake geweest van overlast rond het gebouw.
Jongeren zouden regelmatig naar binnen klimmen en vernielingen plegen. Eén van de buurtbewoners filmde afgelopen maand nog hoe twee jongens via een luik het pand binnen gaan.
Een buurtbewoner stelt dat er al langere tijd meldingen worden gedaan van de situatie, maar dat er volgens hem onvoldoende wordt opgetreden.
Tekst: ZHZ Actueel




















