De beachvolleybalvelden zijn inmiddels neergezet.
De beachvolleybalvelden zijn inmiddels neergezet. Foto: Anne Ruth den Hertog

Iedereen welkom op beachvolleybalvelden

Sport 1.006 keer gelezen

Geldermalsen - Zondag zijn de beachvolleybalvelden in Geldermalsen weer opgebouwd. Bij De Randhorst, naast de korfbalvelden van Animo staan de velden te pronken. “We hopen dat veel mensen gebruik gaan maken van deze velden”, vertelt Marcel Bakker, onderdeel van de beachvolleybalcommissie van GO’97.

Om ervoor te zorgen dat de velden vaak gebruikt kunnen worden, komt er een online reserveringssysteem, komen er speciale beachvolleybaltrainingen voor jeugd en volwassenen en komt er een toernooi op tweede pinksterdag.
De velden openen op 1 mei. “Maar als het lekker weer is, beginnen we al eerder met spelen”, legt Gerard van Rooijen uit. Ook hij is onderdeel van de beachvolleybalcommissie van GO’97.

Derde jaar

Een paar jaar geleden ontstond er binnen GO’97 de wens om het seizoen in de zomer door te trekken en op beachvolleybalvelden aan de gang te gaan. “In Geldermalsen waren nog geen beachvolleybalvelden. Om te gaan beachvolleyballen, moest je naar Beusichem of Asperen toe”, vertelt Gerard.

Naast de korfbalvelden was nog plek, hier is zand gestort en zijn de beachvolleybalvelden neergelegd. Dit is het derde jaar dat de velden gebruikt gaan worden. Eerst waren de velden vooral bedoeld voor leden van de korfbal- en volleybalvereniging. “Maar we willen dat iedereen gebruik kan maken van de velden. En zo kennis kan maken met de sport”, vertelt Gerard.

Binnenkort wordt er een app gelanceerd. “Via deze app kan iedereen een veld reserveren. Ook kan men gebruik maken van de beachvolleybalballen en als de bar open is, kan hier natuurlijk ook een drankje gedronken worden”, legt Ruben Pillen uit. Ook hij is betrokken bij de organisatie van de beachvolleybalvelden.

Trainingen

“Daarnaast gaan we ook trainingen geven”, vertelt Gerard. “Allereerst gaan de jeugdspelers van GO’97 vanaf de meivakantie op het zand trainen”, legt Marcel uit. “Op deze manier maken zij ook kennis met de strandsport.”

Toernooi

De eerste week van juni starten de eerste blokken trainingen van zeven weken. Iedereen kan zich hiervoor aanmelden. Er komen trainingen voor senioren en junioren. Daarnaast wordt er op tweede pinksterdag een beachvolleybaltoernooi georganiseerd. “Een soort afvalrace, waarbij de teams met de minste punten afvallen”, legt Ruben uit.

De velden zijn tot september open. Vanaf dan gaan de spelers van GO’97 weer terug de zaal in.

Anne Ruth den Hertog

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
112 3 uur geleden
Twee gewonden bij botsing in Heukelum
Jenna hoopt veel mensen op het feest welkom te heten.
Nieuws 4 uur geleden
Jenna geeft een feest: ‘Ik wil mensen blij maken’
Roparun op weg naar Zaltbommel.
Sport 9 uur geleden
Lopers van de Roparun rennen door Neerijnen en Waardenburg
Beeld ter illustratie.
Nieuws 9 uur geleden
Man (35) uit Buren aangehouden wegens computervredebreuk bij Ajax

Advertenties uit de krant

Tijdens een eerdere editie van WaardArt.
Nieuws 9 uur geleden
WaardArt: Twintig jaar Kunstroute in gemeente West Betuwe
Ad Astra tijdens Koningsdag.
Nieuws 11 uur geleden
Lingewaalconcert met drie orkesten in Asperen
Een van de foto’s uit het boek over de Heesseltsche Uiterwaarden.
Nieuws 14 uur geleden
Fotograaf brengt boek uit over Heesseltsche Uiterwaarden
Cees de Jong, Jos van Maanen, Rutger van Stappershoef, Jacoline Hartman en Jan de Geus.
Nieuws 25 mei, 12:30
DB, SGP en D66 bereiken coalitieakkoord: 5 wethouders voorgedragen
Gezelligheid op de Tierelantijntjesmarkt.
Nieuws 25 mei, 12:01
Tierelantijntjesmarkt in Varik: ‘Met allerlei prullaria’

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen