
Herwijners halen 71.000 euro op voor kankeronderzoek bij Alpe d’Huez
NieuwsHerwijnen - Vijftien personen uit Herwijnen, verdeeld over twee teams, hebben op 4 juni de Alpe d’Huez beklommen tijdens Alpe d’HuZes om geld op te halen voor kankeronderzoek. De Herwijners hebben in totaal ruim 71.000 euro opgehaald.
De deelnemers uit Herwijnen deden mee aan de Big Challenge. “Dit is een initiatief dat uit de agrarische sector komt”, vertelt Arie van Zandwijk. Hij is een goede vriend aan kanker is verloren en wandelde de Alpe d’Huez op. “Deelnemers moeten normaal 2500 euro ophalen, maar als je meedoet aan de Big Challenge, dan moet je 5000 euro ophalen.”
Verschillende activiteiten
Het bedrag is opgehaald door middel van evenementen zoals onder andere de draaimiddag, bandjesavond, tennistoernooi, deelname kerstmarkt en ook de verkoop van koeken en chocolade. Ook heeft iedere deelnemer zijn of haar netwerk benaderd.
Het team bedankt iedereen die heeft bijgedragen aan dit bedrag.





















