
Orgel, trompet en cellomuziek in het Rumpts Kerkje
NieuwsRumpt - Zondag 7 juni 16:00 uur is er de kans om het prachtige Maarschalkerweerd orgel te horen in het Rumpts Kerkje.
De gerenommeerde organist Rienk Jiskoot uit Deil bespeelt het orgel om samen met trompettist Bart van den Goorbergh uit Rumpt een aantal pareltjes uit de barokmuziek te laten horen. Zij spelen afwisselend met celliste Sanne de Graaf uit Deil die haar collega cellist Paul Uyterlinde heeft mee genomen. Zij spelen onder andere muziek van Boccherini en Glière.
Dit afwisselende muzikale aanbod komt zeker goed tot zijn recht in de mooie akoestiek van het Rumpts Kerkje. Met dit concert wordt tevens de 91ste verjaardag gevierd van organist Rienk Jiskoot. Daarom is er na afloop een gratis drankje en zijn er lekkere hapjes. Bij mooi weer natuurlijk in de bloementuin van de pastorie.
Verdere informatie op: www.rumptskerkje.nl.















