Claudia Camu en Jacqueline van der Griend hebben in ieder geval erg veel zin in De Beste Zangers van Rhenoy en Omstreken.
Claudia Camu en Jacqueline van der Griend hebben in ieder geval erg veel zin in De Beste Zangers van Rhenoy en Omstreken. Foto: Anne Ruth den Hertog

Iedereen mag zingen bij Beste Zangers van Rhenoy

Nieuws

Rhenoy - Het duurt nog even, maar op 18 oktober wordt het evenement ‘Beste Zangers van Rhenoy en Omstreken’ gehouden. 

Jongeren leren tijdens een zangworkshop verschillende zangtechnieken en uiteindelijk treden een aantal jongeren op 18 oktober op voor het publiek.

Allebei zangcoach

Claudia Camu en Jacqueline van der Griend wonen allebei in Rhenoy en kwamen een aantal jaar geleden met het idee om een activiteit rondom zingen te organiseren. Daarnaast wilden de twee graag iets voor de jongeren van Rhenoy en omstreken betekenen. “We zingen allebei en zijn ook allebei zangcoach”, legt Camu uit. “Samen zingen is gewoon hartstikke leuk en met een paar nuttige zangtechnieken kunnen de deelnemers hun zang al verbeteren”, vult Van der Griend aan.

Van der Griend zingt al lange tijd en volgde Ilse DeLange op als leadzangeres in de countryband Cash On Delivery. Ook heeft ze een eigen album uitgebracht en is ze niet onbekend met het podium. Ook Camu zing al geruime tijd. “Ik zing vaak jazz nummers en heb met meerdere big bands op het podium gestaan.” Zo ging ze vorige zomer met haar band touren in het buitenland.

Samen zingen

Op 5 oktober wordt een middag vol zang georganiseerd. “Met de deelnemers gaan we samen zingen, doen we zangoefeningen en vertellen we over verschillende zangtrucjes”, aldus Camu. Een aantal deelnemers mogen vervolgens op 18 oktober optreden in de Betuwepoort. De deelnemers mogen zelf een nummer kiezen en iedereen is welkom om te komen kijken. “De deelnemers worden begeleid door een aantal bandleden van de band Since21. Zij hebben dus twee weken om alle nummers te oefenen.”

“Ook willen we kijken of een aantal deelnemers samen nummers willen zingen”, vult Van der Griend aan.

Geen wedstrijd

“We hebben er bewust voor gekozen om het in het concept van De Beste Zangers te gieten”, legt Van der Griend uit. “We willen er geen wedstrijd van maken. We willen gewoon lekker samen zingen.”
“We hopen op trotse kinderen en trotse ouders”, vult Camu aan. “Ik hoop dat kinderen door deze ervaring zelfverzekerder worden.”

Meedoen is gratis en vrijblijvend. Jongeren mogen er ook voor kiezen om alleen aan de workshop mee te doen. De workshop en de live-show zijn bedoeld voor jongeren van 8 tot en met 18 jaar. Opgeven kan via: claudia@singtuition.nl.

Eventueel vervolg

“Wij hebben er veel zin in. Als het een succes wordt komt er misschien een volgende editie voor jongeren, volwassenen of senioren”, aldus Van der Griend.

Anne Ruth den Hertog

Laatste nieuws

De Lidl in Geldermalsen.
Nieuws 9 uur geleden
Lidl in Geldermalsen wil flink uitbreiden: gemeente werkt onder voorwaarden mee
Samen op het podium bij Jongster.
Nieuws 9 uur geleden
Jongeren ontdekken kunst en muziek op CROSSOVER! Festival in Meteren
Droogte bij de Lek.
Nieuws 10 uur geleden
Droogte drijft zeewater de rivieren in: meer zout in de Lek
In de werkplaats bij Falkom.
Advertorial 11 uur geleden
Van chassis tot eindresultaat: bij Falkom in Tiel komen techniek en vakmanschap samen

Advertenties uit de krant

HERA.
Nieuws 13 uur geleden
Nieuw geluid in het Rumpts Kerkje
Deelnemers van Frisse Lucht festival komen samen.
Nieuws 16 uur geleden
Voorbereiding theaterfestival Frisse Lucht in Meteren in volle gang
Afbeelding
112 4 aug, 20:04
Brand op akker bij Markkade snel geblust
Meerdere teams sloten bij de controle aan.
Nieuws 4 aug, 17:46
Grote hoeveelheid waterpijptabak gevonden bij bedrijfscontrole in Tricht
De rode koffietafel in De Pluk.
Nieuws 4 aug, 14:04
Klimaatverandering op de agenda bij Rode Koffietafel in Geldermalsen

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen