• Gastpreker Mieke Degenaar geeft een interactieve workshop
• Gastpreker Mieke Degenaar geeft een interactieve workshop Foto: 123RF

Hoe blijf je overeind als mantelzorger? Tips tijdens thema-avond in Heukelum

Nieuws

HEUKELUM • Hoe blijf je overeind als mantelzorger? Op deze vraag gaat Stichting Heukelum Aktief in tijdens een thema-avond in het Dorpshuis Krakeling in Heukelum, op dinsdag 23 april.

Gastpreker Mieke Degenaar geeft een interactieve workshop. Tevens is er medewerking van Buurthulp Heukelum, Tafeltje Dekje en Welzijn West Betuwe over de praktische kanten voor mantelzorgers.

Een bron van zorg

Mieke Degenaar geeft onder de titel ‘Een bron van zorg’ een interactieve workshop met intieme en ontroerende verhalen over haar ervaring als mantelzorger en die van andere mantelzorgers. De aanwezigen worden uitgenodigd om met elkaar in gesprek te gaan hoe je zorg in complexe en langdurige situaties volhoudt.

Mieke heeft 40 jaar ervaring in de zorg en is auteur van het boek: Een bron van zorg. Erkenning voor mantelzorgers en professionals

Verlichten van taken

‘Buurthulp Heukelum’ en ‘Tafeltje dekje’ geven aan hoe zij mantelzorgers kunnen helpen met het verlichten van hun taken. Welzijn West Betuwe draagt zorg voor mantelzorg ondersteuning. Ook organiseert zij meerdere activiteiten voor mantelzorgers, zoals bijvoorbeeld ‘de week van de mantelzorg’ of ‘het mantelzorgcompliment’.

Op deze avond kunnen geïnteresseerden vragen stellen aan de sprekers. De avond vangt om 20:00 uur aan en zal om circa 22:15 uur eindigen. Deze avond is voor alle mantelzorgers in Heukelum en omgeving, maar ook voor inwoners die meer willen weten over mantelzorg, of al zorg bieden maar zich geen mantelzorger voelen.

Zie ook de website: www.heukelumaktief.nl.

Madelief Helmhout

Madelief Helmhout schrijft als journalist voor Het Kontakt-Vijfheerenlanden en Het Kontakt-Alblasserwaard

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Vier vrijwilligers: Jesse van Klei, Kees Kerver, Bert Oexman en Hans Breemans, bij de alarmbel.
Nieuws 7 minuten geleden
Vrijwilligers maken fort bij Asperen ware belevenis
Tijdens de opnames.
Nieuws 2 uur geleden
Podcast ‘De Stem van Vuren’ verbindt inwoners
Meerdere korpsen werkten samen om de brand onder controle te krijgen en verdere uitbreiding te voorkomen.
112 3 uur geleden
Grote brand aan de Verlengde Middelweg in Asperen na breuk in gasleiding
Tess en Lynn in de kersenboomgaard.
Nieuws 5 uur geleden
Tess (6) en Lynn (4) verkopen kersencakejes voor Stichting Opkikker

Advertenties uit de krant

Tijdens een eerdere editie van het toernooi.
Sport 18 uur geleden
420 wedstrijden, 161 teams en 7 artiesten: beachvolleybaltoernooi Haaften bijna van start
Op het NK Werkhonden.
Sport 22 uur geleden
Dubbel NK-succes voor Beesd: zilver én brons op NK Werkhonden
Bij de Hoenderik.
Nieuws gisteren
Terugblik: Zomeruitje ANBO-PCOB met heerlijke kersen
Het zomerfeest van ODS Meester Aafjes werd afgesloten met een spetterende dans met de hele school.
Nieuws gisteren
Zomerfeest met spetterend dansoptreden bij Meester Aafjes
Op het terrein van Ode aan de Linge.
Nieuws 7 jul, 09:06
Dertiende Ode aan de Linge één groot feest

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen