
Volgend jaar nog Krakelingendorp in Heukelum?
NieuwsHEUKELUM • Het Krakelingendorp in Heukelum is dit jaar weer een groot succes geweest. Zo’n 150 kinderen hebben genoten van 3 dagen hutten bouwen, sporten, spelen en feesten. Een ware roofvogelshow op de kijkavond en een line dance act maakten het Wilde Westen in Heukelum compleet.
“Het was een feest”, vertelt Josje Verhoeven. “Maar lukt het volgend jaar weer”, vraagt ze zich tegelijk af. “Het clubje organisatoren wordt steeds kleiner en red het niet meer met elkaar.”
Opvolgers gezocht
“We zijn dringend op zoek naar opvolgers anders stopt dit prachtige evenement. Mensen die mee willen organiseren, regelen van de planning, administreren van aanmeldingen, verzamelen van materialen, sponsoring en dergelijke worden opgeroepen zich te melden bij de organisatie.
Beloning zijn stralende gezichten
“Een aantal keer per jaar vergader je, je krijgt een afzonderlijke taak en bent aanwezig op de drie dagen Krakelingendorp om de eindverantwoording te dragen. Als beloning ontvang je 150 stralende gezichtjes en ervaar je de saamhorigheid van ons stadje! Heukelummers zet je in voor Heukelum!”
Meer informatie
Opgeven bij: Marcel de Jong, Samira Pelgrim, Daniël Felius of Josje Verhoeven. “Zet de eerste vergadering op 21 september maar vast in je agenda”, zeggen ze.






















