
Pilz Vianen Open 2026: sportiviteit en gezelligheid in junglesfeer
SportVIanen - Tennisvereniging LTV Vianen stond van 27 juni tot en met 5 juli volledig in het teken van het Pilz Vianen Open 2026. Met het thema Welcome to the Jungle werd het park omgetoverd tot een sfeervolle locatie waar sportiviteit en gezelligheid hand in hand gingen. Het toernooi kende een prachtige opkomst met maar liefst 323 inschrijvingen, verdeeld over 47 onderdelen.
Door de uitzonderlijk hoge temperaturen moesten de wedstrijden van zaterdag 27 juni worden verplaatst, maar daarna waren de weersomstandigheden de rest van de week ideaal voor mooie en spannende tenniswedstrijden. Ook naast de baan was er volop gezelligheid. De uitgebreide barbecue op vrijdagavond trok veel deelnemers en bezoekers, waarna een live-dj zorgde voor een sfeervolle afsluiting van de avond.
In de hoogste categorie, Heren Dubbel 3, wisten Bryan van Bentum en Paul Schenken na een spannende finale de titel te veroveren. De titel in de Heren Enkel 3 ging naar Wouter Bruel, die zich gedurende het toernooi de sterkste speler van het deelnemersveld toonde.
Geslaagde editie
De organisatie kijkt terug op een zeer geslaagde editie, waarin sportieve prestaties, mooi weer en een uitstekende sfeer samenkwamen. LTV Vianen bedankt alle deelnemers, vrijwilligers, sponsoren en bezoekers voor hun bijdrage aan een fantastische toernooiweek en kijkt nu al uit naar het Pilz Vianen Open van volgend jaar.
Geïnspireerd geraakt om zelf te tennissen? Nieuwe leden zijn van harte welkom bij LTV Vianen. Aanmelden kan via www.ltv-vianen.nl. Daarnaast organiseert de vereniging op 13 september een open dag, waarop geïnteresseerden vrijblijvend kennis kunnen maken met de vereniging, de banen en de tennissport.





















