De fietspuzzeltocht.
De fietspuzzeltocht. Foto: Aangeleverd

Kom in beweging: volop gratis fiets- en wandelactiviteiten in Vijfheerenlanden in mei en juni

Nieuws 102 keer gelezen

Vijfheerenlanden – Team Sportservice organiseert in de maanden mei en juni gratis fiets- en wandelactiviteiten. Een mooie kans om actief bezig te zijn en tegelijkertijd de omgeving te ontdekken.

Vanaf 11 mei in Leerdam en 12 en 13 mei in Vianen start de Nationale Wandeluitdaging. In Leerdam lopen wandelaars elke maandag van 19.00 tot 20.00 uur, vanaf Bergstraat 90. In Vianen wandel is dit elke dinsdag (beginners) en woensdag (gevorderden) van 19.00 tot 20.00 uur vanaf Grote Geusplein 1.

Wil je je aanmelden of meer informatie? Aanmelden kan nog tot en met 31 mei. Kijk op www.nationalewandeluitdaging.nl/vianen of www.nationalewandeluitdaging.nl/leerdam. Of neem contact op met buurtsportcoach Kim van Team Sportservice, via kheuvers@teamsportservice.nl of 06 - 16 04 11 88.

Fietsactiviteiten

Op maandag 18 mei is het mogelijk om tijdens de ‘Toer langs de Boer’ langs verschillende boerderijen in de regio te fietsen. Deelnemers kunnen genieten van zelfgemaakte kaas, dieren ontmoeten en stoppen bij een ijsboerderij voor vers schepijs. Leuk om samen met de (klein)kinderen te doen. De start is tussen 09.30 en 10.30 uur in Vianen of Meerkerk en er kan op eigen tempo worden gefietst.

Driewielfietsontdekdag

Is fietsen op een gewone fiets lastig? Kom dan op woensdag 27 mei naar de Driewielfietsontdekdag in Meerkerk. Tussen 14.00 tot 16.30 uur is het mogelijk om in sportzaal De Linde verschillende driewielfietsen en aangepaste fietsen te proberen. Deskundige begeleiders helpen je op weg. Deze middag wordt georganiseerd samen met de Fietsersbond.

Fietspuzzeltocht

Op dinsdag 3 juni, tijdens Wereldfietsdag, wordt het voorjaarsprogramma feestelijk afgesloten met een fietspuzzeltocht van 35 kilometer door de gemeente. Deelnemers krijgen een route en quizvragen en fietsen in hun eigen tempo. Onderweg zijn er stempelposten. Starten kan tussen 09.30 en 10.30 uur in Vianen of Leerdam. Om 16.00 uur is de prijsuitreiking.

Deelname aan alle activiteiten is gratis, maar aanmelden is wel noodzakelijk. Kijk voor meer informatie en inschrijven op www.teamsportservice.nl/vijfheerenlanden/doortrappen. Of neem contact op met projectcoördinator Britt via bholtz@teamsportservice.nl of 06-81571998.


Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

De fietspuzzeltocht.
Nieuws 1 uur geleden
Kom in beweging: volop gratis fiets- en wandelactiviteiten in Vijfheerenlanden in mei en juni
Afbeelding
112 20 uur geleden
Kind gewond na klap van molenwiek op de Kanaaldijk in Hei- en Boeicop: ‘Hoe een mooie zomerse zaterdag kon veranderen in een drama’
Jens van den Dool (m) wordt in de sprint geklopt door Jos Koop (r, rode helm).
met korte video’s 20 uur geleden
Jos Koop kaapt zege in Ronde van Lexmond weg voor de neus van Jens van den Dool
Afbeelding
Nieuws 21 uur geleden
Oproep: kopij voor krant van woensdag 6 mei eerder aanleveren

Advertenties uit de krant

De wolf in Everdingen.
Nieuws 1 mei, 11:13
Experts over wolf in Everdingen: “Kan opduiken, maar zal hier niet blijven”
De Ronde van Lexmond in 2025.
Nieuws 1 mei, 11:11
Grote namen bij 51ste Ronde van Lexmond: Michael Boogerd en Erik Breuking staan zaterdag aan de start achter de derny’s
Afbeelding ter illustratie.
Nieuws 30 apr, 14:35
Kwetsbare inwoners sneller geholpen sinds invoering eigen meldpunt: ‘Nieuwe werkwijze werkt’
Red Impact.
Sport 30 apr, 11:20
Wedstrijd van Red Impact niet afgemaakt vanwege medisch incident in het publiek
Archiefbeeld van de Dodenherdenking in Leerdam.
Nieuws 30 apr, 10:46
Rectificatie Dodenherdenking in Leerdam: dit is het programma op 4 mei

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen