De Waterpoort in Tiel
De Waterpoort in Tiel Foto: Jan Bouwhuis

Uurtje rustig wandelen door Tiel voor mantelzorgers met Mozaïek

Nieuws

Tiel - Mozaïek Welzijn houdt op donderdag 13 augustus opnieuw een mantelzorgwandeling. Ditmaal door Tiel.

Deze ontspannen middag is voor mantelzorgers uit de gemeente Tiel.

De wandeling start om 13:00 uur bij de Hertogkamer (Hertog Karellaan 132A) in Tiel. Aan het einde van de wandeling wordt er koffie/thee gedronken met wat lekkers erbij. Meedoen is gratis. Er is plek voor 25 deelnemers.

Opgeven via: m.vangelder@mozaiekwelzijn.nl. Voor vragen kan gebeld worden met de mantelzorgconsulent van Mozaïek, Marjoke van Gelder 06-48 06 14 28.

Over de wandeling

De wandeling wordt begeleid door de mantelzorgconsulenten van Mozaïek. Start en einde zijn bij Hertog Karellaan 132A. Er wordt in een rustig tempo gewandeld, zodat iedereen op een comfortabele manier kan deelnemen.

Over Mozaïek

Mozaïek is een welzijnsorganisatie die actief is in de gemeente Tiel, Buren, West Betuwe, Neder-Betuwe en Rhenen. Ze levert aan deze gemeenten verschillende diensten, zoals: wijkcoaches, jongerenwerkers, ondersteuning aan ouderen, mantelzorgers, vrijwilligerswerk, onderwijsconsulenten en activiteiten voor en met de inwoners. Samen met de gemeenten en andere organisaties levert Mozaïek een bijdrage in de aanpak van maatschappelijke vraagstukken.

Laatste nieuws

De Waterpoort in Tiel
Nieuws 3 uur geleden
Uurtje rustig wandelen door Tiel voor mantelzorgers met Mozaïek
Emily straalt zelfbewustzijn uit en hoopt daarmee anderen te inspireren.
Nieuws gisteren
Tielse Emily gaat op voor titel Miss Teenager 2026
Pelé van Anholt nog in het tenue van TEC in maart dit jaar tegen Hercules Utrecht op Sportpark de Lok. Hij neemt nu afscheid van de Tielse club.
Sport 31 jul, 11:50
TEC neemt afscheid van drie spelers, onder wie Pelé van Anholt
Het seizoen begint op 8 september.
Nieuws 31 jul, 10:32
Nieuw record voor RECVOL: komend seizoen doen 34 verenigingen mee, 87 volleybalteams en zijn er 743 wedstrijden

Advertenties uit de krant

Het water staat overal erg laag.
Nieuws 30 jul, 18:23
Waterschap Rivierenland verhoogt waterpeil in rivier de Linge
Jan Beijer signeert een van zijn bundels met columns ‘Spot op de Betuwe’.
Nieuws 30 jul, 18:07
Van raad tot krantenartikel: Jan Beijer vertelt erover
Afbeelding
Nieuws 30 jul, 14:02
Vol zelfvertrouwen en zonder parkeerstress op stap na OV-workshop in Tiel
Afbeelding
Nieuws 30 jul, 13:46
Waterschap Rivierenland voert op grote schaal water aan en verhoogt waterpeilen: ‘Extra water in de Linge’
Het Burense stel is blij met het bijeen gelopen bedrag.
Nieuws 30 jul, 12:53
Mooi bedrag bijeen gelopen in Nijmegen voor het goede doel door Klazien en Sjaak uit Buren

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen