
Oldtimers, sportwagens en speciale auto’s gezocht voor bijzondere rit vanuit Tiel
NieuwsTiel – Zo’n 65 mensen met een verstandelijke beperking krijgen op zaterdag 29 augustus vanuit Tiel een fantastische dag aangeboden. Om een en ander mogelijk te maken vraagt de organisatie hulp van mensen met een oldtimer, sportwagen of andere speciale auto.
De bedoeling is dat de bezitters van deze auto’s met hun bolides de deelnemers een bijzondere rit door de Betuwe bezorgen. De autoroute start om 13:00 uur en duurt maximaal 75 minuten.
Frietkraam
De autorit start en eindigt op bedrijventerrein Latenstein in Tiel. Aansluitend is er voor zowel deelnemers als voor de chauffeurs die nog tijd hebben iets te eten vanuit een frietkraam. Eten en drinken zijn voor rekening van de organisatie.
Na de rit is er bovendien een optreden van de Nederlandstalige zanger en voormalige bakker Rien Salet, bekend van zijn single ‘Onze Warme Bakker’. Ook Disco Atlantic zorgt met Albert van der Linden voor muzikaal vertier.
Stichting Anders
De feestelijke dag waarop mensen met een verstandelijke beperking in het zonnetje worden gezet, wordt georganiseerd door Stichting Anders, in samenwerking met de Tielse Automobiel Club (TAC). De bijzondere dag wordt jaarlijks ondersteund door de Stichting Het Burgerweeshuis Tiel.
Aanmelden
Autoliefhebbers die met hun sportauto, oldtimer of bijzondere auto mensen met een verstandelijke beperking ‘de dag van hun leven’ willen bezorgen, kunnen zich aanmelden bij Marloes Lemmers, tel. 06 521 87 484.





















