
Kampioenen van vv Papendrecht vrouwen 1 gehuldigd
PAPENDRECHT • Vrouwen 1 van voetbalvereniging Papendrecht was op de eerste zaterdag van mei al kampioen geworden, maar het seizoen dient nog wel uitgespeeld te worden. Op zaterdag 14 mei stond het laatste thuisduel van de competitie op het programma en wel tegen Zwaluwe VR1. Dat stond in het teken van de wedstrijd winnen, huldigen en feesten. Met name die laatste twee waren belangrijk.
Hierdoor was het een wedstrijd met een geheel ander tintje dan normaal: vuurwerk, het veld versierd en een geweldige ambiance op een zonnig Slobbengors.
Iets over half drie begon de wedstrijd, nadat de aanvoerster van Zwaluwe Papendrecht-aanvoerster Fleur een bos bloemen had overhandigd voor het behalen van het kampioenschap. De dames uit Lage Zwaluwe deden er alles aan om niet te verliezen van de kersverse kampioenen. De rood-zwarten moesten daarom af en toe alle zeilen bijzetten maar uiteindelijk wisten ze ook deze wedstrijd winnend af te sluiten. De eindstand was 5-2. Vijf minuten voor het einde van de wedstrijd kwamen Goedele en Sylvia nog in het veld. Beide dames zetten een punt achter hun lange voetbalcarrière. Een betere afsluiting, met een kampioenschap, kan haast niet. De dames blijven gelukkig, op een of andere manier, nog verbonden aan het damesvoetbal bij VV Papendrecht.
Voorzitter Hans Jonker sprak nog de nodige lovende woorden en alle dames kregen een roos overhandigd en een glas met champagne.
-
Luisterclub Popmuziek in Landvast
8:36
-
19 uur geleden
-
Koffiemomenten en Open Kerk in De Ark/Sionskerk in Papendrecht
22 uur geleden
-
Overleden persoon aangetroffen in pand Van Eesterensingel in Alblasserdam
1 dag geleden
-
2 dagen geleden
-
Spacebuzz op bezoek bij kindcentrum Prins Constantijn in Papendrecht
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
-
Creatieve workshops tijdens Cultuurcamping in Papendrecht
2 dagen geleden
1
-
Open imkerijdag in Hardinxveld-Giessendam
2 dagen geleden
-
Nanda van Heteren stopt met wedstrijdzwemmen voor De Geul: ‘Dit is een grotere stap dan trouwen’
2 dagen geleden
1
-
Mienke en Robin van Heumen winnen tweede Cultuurpuzzeltocht van Papendrecht
2 dagen geleden
-
Papendrecht biedt hulp bij het aanvragen van eenmalige energietoeslag
2 dagen geleden
-
Nynke Janse uit Alblasserdam tweede bij rayonkampioenschap
2 dagen geleden
-
Mare Slingerland wint tekenwedstrijd bij BSO Het Palet in Alblasserdam
2 dagen geleden
-
2 dagen geleden
Nieuwsoverzicht
-
Luisterclub Popmuziek in Landvast
8:36
-
‘Gereformeerd’ kookboek gaat grenzen over
19 uur geleden
-
Koffiemomenten en Open Kerk in De Ark/Sionskerk in Papendrecht
22 uur geleden
-
Overleden persoon aangetroffen in pand Van Eesterensingel in Alblasserdam
1 dag geleden
-
Facelift voor digitaal museum Oud Papendrecht
2 dagen geleden
Laatste 112
Laatste sport
Meest gelezen
