• Joan Hanegraaf (l) en Arjen van de Werve (r).
• Joan Hanegraaf (l) en Arjen van de Werve (r). Foto: Aangeleverd

Oerlemans neemt Stempher over

Algemeen

GENDEREN/RIJSSEN - De aandeelhouders van Koninklijke Verpakkingsindustrie Stempher en de Oerlemans Packaging Group hebben overeenstemming bereikt over de overname van Stempher door de Oerlemans Packaging Group. Arjen van de Werve (directeur Stempher) en Joan Hanegraaf (DGA Oerlemans Packaging Group) hebben deze week hun samenwerking bezegeld waardoor Stempher één van de zeven bedrijven wordt die samen de Oerlemans Packaging Group vormen.

De Oerlemans Packaging Group heeft met acht productielocaties in Nederland een sterke positie in de Nederlandse verpakkingsindustrie. De in 1890 opgerichte Koninklijke Verpakkingsindustrie Stempher B.V. produceert op twee productielocaties in Rijssen papieren zakken en polyethyleen zakken, buis en foliën voor verschillende marktsegmenten.

“Door deze acquisitie wordt het productportfolio van de Oerlemans Packaging Group verder uitgebreid en kunnen we onze klanten nog beter bedienen met een breed scala aan verpakkingsoplossingen en folies,” vertelt Hanegraaf. “We zien dat de cultuur en mentaliteit van de bedrijven goed bij elkaar passen qua waarden en normen. Zo is Stempher ook zeer actief op het gebied van verduurzaming – in lijn met het credo van Oerlemans Packaging – “the Sustainable Innovator”.

Papieren zakken
Van de Werve is ook enthousiast: “Naast een verbreding van het productaanbod met onder andere papieren zakken, hebben we ook op het gebied van innovatie en kwaliteit veel te bieden. Met de Oerlemans Packaging Group als nieuwe eigenaar creëren we een unieke positie met zes zusterbedrijven. We hebben om deze redenen ontzettend veel vertrouwen in deze onderneming.”

De overname is tot stand gekomen na een zorgvuldig proces van overleg met de betrokken aandeelhouders van beide partijen. Door de nieuwe situatie gaat Stempher ook samenwerken met het Oerlemans Technology Centre en het Oerlemans Repro Centre waardoor ontwikkelingen op het gebied van onderzoek, productinnovatie en reprografie verder kunnen worden versneld. Op deze wijze werkt iedereen bij de Oerlemans Packaging Group aan de verdere groei van het bedrijf, wat door deze versterking uit bijna 750 betrokken vakmensen bestaat.

In totaal werken er ongeveer 120 medewerkers op de twee productielocaties van Stempher in Rijssen (Overijssel). Met de overname breidt het productportfolio van de groep nog meer uit en worden klanten nog beter en completer geholpen met hun verpakkingen en folies.

Laatste nieuws

Afbeelding
112 1 uur geleden
Jong kind ernstig gewond na aanrijding op bedrijfsterrein in Veen
Er is ruim 10 kuub afval uit Nationaal Park De Biesbosch verwijderd.
Nieuws 9 uur geleden
‘Het leek daar wel echt een vuilstortplaats’: boswachters schrikken van afval op Biesbosch-eiland
De deelnemers uit Altena.
Nieuws 9 uur geleden
77 wandelaars uit Altena vieren feestelijk einde van twintig weken samen lopen
Afbeelding
Sport 21 sep, 17:39
Sophie uit Wijk en Aalburg wint voltigewedstrijd met Hipp Oss B-team

Advertenties uit de krant

d’Alburcht werd geopend door wethouder Shah Sheikkariem.
Nieuws 21 sep, 14:51
Na twaalf jaar wachten is d’Alburcht eindelijk klaar voor de toekomst: ‘Superblij’
autodocumentatiebeurs in Wijk en Aalburg
Nieuws 21 sep, 14:17
Autodocumentatiebeurs in Wijk en Aalburg: al 62 jaar verzamelparadijs voor autoliefhebbers
De Bibliotheek CultuurPuntAltena en JobOn.
Nieuws 21 sep, 11:55
Bibliotheek Altena biedt gratis online workshops over loopbaanontwikkeling
Altena College houdt een open dag.
Nieuws 21 sep, 11:50
Benieuwd naar het Altena College? Kom op 14 oktober een kijkje nemen
Afbeelding
112 19 sep, 19:34
Frontale aanrijding op N267 bij Andel: ouder echtpaar zwaargewond

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen