
Sleeuwijkse jongens slachtoffer van straatroof
112 790 keer gelezenSLEEUWIJK/BREDA • Twee jongens uit Sleeuwijk van 16 en 17 jaar oud zijn maandag in Breda slachtoffer geworden van een straatroof.
Dat gebeurde rond 17:30 uur in de wijk Belcrum. De Sleeuwijkers werden door drie jongens met wapens bedreigd en moesten hun tassen afgeven. De politie ging direct met diverse eenheden naar de daders op zoek.
Tijdens de zoekactie werd op de Vinkstraat een 15-jarige jongen als verdachte aangehouden. Hij wordt in verzekering gesteld. De recherche stelt een onderzoek in naar de andere betrokkenen.
Schoenen
Een van de slachtoffers had via social media contact gehad met een jongen die een specifiek paar schoenen te koop aanbood. Op de afgesproken plek, een pleintje met garageboxen, werden de kopers door drie knapen omsingeld en beroofd.






















