
BC Lekkerkerk brengt badminton naar Wilhelminaschool
SportLekkerkerk - Badmintonclub Lekkerkerk is het nieuwe jaar begonnen met clinics op de Koningin Wilhelminaschool. De vereniging wil zo meer bekendheid geven aan de badmintonsport in het algemeen en BC Lekkerkerk in het bijzonder.
Vier begeleiders bezochten de school met rackets, shuttles en ander materiaal. Alle kinderen van groep 3 tot en met 8 kregen een badmintonles tijdens de gymles. Voor veel kinderen was het de eerste kennismaking met de sport.
Shuttle-tikkertje als warming-up
De les begon met een warming-up: shuttle-tikkertje. Vervolgens oefenden de kinderen met verschillende slagen en sloten af met een eindspel.
De begeleiders waren enthousiast over de reacties. Elk kind boekte vooruitgang en de leerlingen moedigden elkaar aan om steeds beter te worden.
Meer scholen op planning
BC Lekkerkerk plant ook bezoeken aan andere scholen in de Krimpenerwaard, samen met ‘zusterverenigingen’ in Krimpen aan de Lek en Ouderkerk. Het plan is om dit jaarlijks te herhalen.
Kinderen kunnen de sport uitproberen tijdens trainingen van BC Lekkerkerk: dinsdagavond van 18.30 tot 19.30 uur of zaterdagmorgen van 10.00 tot 11.00 uur in sporthal De Bakwetering in Lekkerkerk. Ook kinderen van andere scholen en volwassenen zijn welkom.






















