Yaël Koudstaal.
Yaël Koudstaal.

Molendag Vlist steunt Yaël Koudstaal bij Muskathlon in Oeganda

Nieuws 205 keer gelezen

Vlist - De Bonrepasmolen in Vlist is zaterdag 9 mei te bezoeken tijdens de jaarlijkse landelijke Molendag. De volledige opbrengst van de dag gaat naar Compassion, een christelijke organisatie die kinderen helpt in extreme armoede.

De familie Van Rijswijk heeft hun erf omgebouwd tot theetuin, en bezoekers kunnen oudHollandse spelletjes spelen.

De opbrengst van de dag ondersteunt Yaël Koudstaal uit Schoonhoven, die april volgend jaar met stichting 4M (4eMusketiers) deelneemt aan een Muskathlon in Oeganda. Dat is een marathon onder uitdagende omstandigheden. Naast het lopen van de marathon heeft zij ook de uitdaging om minimaal 10.000 euro op te halen voor Compassion.

Eerder in Oeganda

Yaël was eerder al in Oeganda. “Ik heb daar met eigen ogen gezien hoe kinderen dankzij Compassion weer toekomstperspectief krijgen”, vertelt ze. “Die ervaring, samen met familie, inspireerde mij om me in te zetten voor de organisatie en te strijden voor recht voor de allerarmste kinderen.” Momenteel traint ze om de marathon in de moeilijke omstandigheden van het Afrikaanse land te kunnen lopen.

De Molendag duurt van 10.00 tot 16.00 uur. In de ochtend is Yaël zelf aanwezig bij de molen. ‘s Middags doet ze mee aan de Silvercityrun in Schoonhoven.

Doneren kan via de website muskathlon.nl.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 7 minuten geleden
Honderdjarige mevrouw Van der Plicht-Korver uit Krimpen aan den IJssel krijgt bezoek van burgemeester
Wethouder Ria Boere en directeur Bartjan van Haaren (Adriaan van Erk) ondertekenen een overeenkomst om de woningbouw aan de noordzijde van de Burgemeester Uilkensstraat verder uit te werken.
Nieuws 52 minuten geleden
Woningbouw aan Burgemeester Uilkensstraat in Bergambacht stap dichterbij
Yaël Koudstaal.
Nieuws 1 uur geleden
Molendag Vlist steunt Yaël Koudstaal bij Muskathlon in Oeganda
Afbeelding
Nieuws 18 uur geleden
Afsluiting Algerabrug: de reismogelijkheden op een rijtje

Advertenties uit de krant

Johan Jan Ripke met op de foto zijn broer Beb.
Nieuws 22 uur geleden
Oorlogsslachtoffer Beb Ripke krijgt alsnog laatste rustplaats in Nederland: ‘Mijn broer komt weer thuis’
Afbeelding
Nieuws 23 uur geleden
Moederdagconcert in Grote Kerk Haastrecht: moeders gratis welkom
Afbeelding
Nieuws 23 uur geleden
Schildergroep Stolwijk zoekt nieuwe docent
Afbeelding
Nieuws gisteren
Oude-Maastocht: fietsen door Hollands rivierenlandschap
Afbeelding
Nieuws gisteren
Voorjaarsconcert Concordia: muziek, taart en de winnaar van Maestro Haastrecht

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen