
BoerenFitness zoekt vrijwilligers voor klussen op geitenboerderij
NieuwsStolwijk - Vrijwilligers kunnen zaterdag 28 februari meehelpen met klussen op biologische geitenboerderij De Bonte Weide in Stolwijk. De BoerenFitness-sessie duurt van 9.00 tot 14.00 uur.
Eigenaren Mart-Jan en Willy de Jong hebben een lijst klussen opgesteld voor de vrijwilligers. Ze kunnen wilgentenen en miscanthus (olifantsgras) knippen, compost kruien en onkruid en brandnetels verwijderen.
Biologische boerderij
De Bonte Weide houdt geiten op diervriendelijke wijze. De boeren maken zelf geitenkefir en geitenkaas. Op de boerderij worden ook groenten geteeld en werken ze aan het biodiverser maken van het landschap.
In 2025 opende een boerderijwinkel.
Gratis meedoen
Vrijwilligers dienen kleding mee te nemen die vies mag worden en een lunchpakket. Ook handschoenen zijn nodig voor het werk.
De boerderij staat aan de Benedenkerkseweg 106b in Stolwijk. Aanmelden kan via de voedselfamiliekrimpenerwaard.nl/agenda






















