
Kinderen Koningin Wilhelminaschool onder indruk van roofvogelshow
NieuwsLekkerkerk - Dankzij een actie van de leerlingenraad beleefden de kinderen van OBS Koningin Wilhelmina woensdag een mooie middag. Op het schoolplein vond een spectaculaire roofvogelshow plaats, verzorgd door Sjobbe Voet van Roofvogels en Uilen.
De show werd mogelijk gemaakt met geld dat tijdens de kerstmarkt werd ingezameld; de helft ging naar KIKA, de andere helft naar deze bijzondere ervaring.
De leerlingenraad had hiervoor een duidelijke wens: ‘iets met dieren’. Dat werd dus een uur lang genieten van uilskuikens, buizerds en zelfs gieren op het schoolplein.
Het leidde tot grote verwondering van de leerlingen, vooral toen enkele meeuwen onverwachts voor extra spektakel zorgden. Zij probeerden hun territorium te verdedigen tegen de grote indringers uit de lucht.





















