
De Baanbreker en visvereniging gooien samen hengel uit
NieuwsSTOLWIJK • Vissen is één van de activiteiten die gehouden worden bij activiteitencentrum De Baanbreker in Stolwijk worden.
Het idee daarvoor ontstond toen een deelnemer van de NAH-groep (niet aangeboren hersenletsel) zijn wens uitsprak om weer eens te kunnen vissen, maar hij was rolstoelgebonden en had geen visuitrusting meer.
Deze wens bleef echter niet ongehoord: een begeleider nam contact op met hengelsportvereniging Mooi Weer Vissers en samen met de toenmalige voorzitter Bert Verstoep werd een plan opgezet. De vereniging zorgde voor hengels, aas en maakte de slootkant rolstoeltoegankelijk. Nu gaan deelnemers jaarlijks meerdere keren vissen, begeleid door ervaren ‘vismaatjes’ van de vereniging.
De laatste visdag was zeer geslaagd, met tien enthousiaste vissers en mooi weer.























