
Ambacht en smaak op Streekmarkt Berkenwoude
NieuwsBERKENWOUDE • In Berkenwoude wordt op zaterdag 1 juli een streekmarkt gehouden. Op de markt kunnen bezoekers kennismaken met een uitgebreid aanbod van producten uit de Krimpenerwaard.
Naast de bekende kaas en melk, worden er ook andere ambachtelijke producten aangeboden, zoals kruidenthee, jams, kefir en wildburgers. Bovendien zijn er getalenteerde (natuur)fotografen die kaarten maken van hun foto’s.
De markt vindt tussen 10.00 en 17.00 uur plaats op de terreinen van Het Schapenschuurtje en Van Perkouwse Grond, waar een breed scala aan ‘heerlijke, eerlijke, creatieve en originele’ streekproducten te vinden is.
Het doel van Streekmarkt Berkenwoude is om makers en bezoekers met elkaar te verbinden. Bezoekers hebben de mogelijkheid om de makers en aanbieders uit de Krimpenerwaard te ontmoeten en te luisteren naar hun verhalen. Het bewonderen van het ambacht, de creativiteit en de diversiteit staat centraal op deze markt.
De locatie van de Streekmarkt Berkenwoude is aan Oosteinde 27A en 27B.





















