Afbeelding

Wessel Dammers prof bij Feyenoord

Algemeen

OUDERKERK A/D IJSSEL • Feyenoord heeft overeenstemming bereikt met aanvaller Wessel Dammers over zijn eerste profcontract.

Dammers, die tot en met de E-jeugd bij Spirit uit Ouderkerk voetbalde, zal na medische goedkeuring op korte termijn zijn handtekening zetten onder een contract dat hem voor anderhalf jaar aan de club verbindt, met een optie voor nog een jaar. Dammers is de tweede voetballer uit de Krimpenerwaard, die een overeenkomst afsluit met de roemruchte club uit De Kuip. Eerder ging Schoonhovenaar Rick Karsdorp (18) hem voor. Ook Karsdorp speelt nu in A1.

Genieten

Wessel Dammers noemt zijn profcontract één van de hoogtepunten in zijn leven tot dusver. "Dit is voor mij een prachtig moment, waar ik zeker van ga genieten. Op jonge leeftijd kwam ik al vaak in De Kuip als supporter en ik heb ook een paar keer een voorwedstrijd met de jeugd gespeeld. Dat maakt het voor mij extra fraai dat ik nu een contract heb afgedwongen bij deze club.”

De tweedejaars A-junior, die zijn jeugdopleiding bij Feyenoord en Excelsior doorliep, omschrijft zichzelf als een balvaste spits. "Met scorend vermogen”, vult hij aan. "De komende jaren hoop ik zoveel mogelijk stappen te maken in mijn ontwikkeling. Met dit contract is het eerste doel bereikt. Als we het seizoen ook nog goed afsluiten met A1, kan dit jaar niet meer kapot voor mij.”

Dammers is momenteel bij Spirit actief als trainer van de C- en D-jeugd.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Interieur van het historische stadhuis in Schoonhoven.
Nieuws 1 uur geleden
Raad wil kunstcollectie in stadhuis Schoonhoven beschermen en trouwfunctie behouden
Een lijsterbes die geen kans gekregen heeft.
Nieuws 3 uur geleden
Zorgen over vernielingen en overlast op Zwaneneiland in Krimpen aan den IJssel
Kees Beaart bij het hek van Natuurrijk.
Nieuws 3 uur geleden
Natuurrijk gaat voor vogelkijkhut en kweekkas inheemse planten
Royal Rangers voor de Logos Hope.
Nieuws 4 uur geleden
Royal Rangers Krimpenerwaard krijgen bezoek van Duitse Rangers-afdeling

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Nieuws 4 uur geleden
Toneelvereniging KDO zoekt jonge acteurs voor kerstproductie in Krimpen aan de Lek
Beeld van een eerder evenement op het ijsbaanveld.
Nieuws 4 uur geleden
Avondvierdaagse, taptoe en WK-voetbal op groot scherm: vol weekend op ijsbaanveld Krimpen aan de Lek
Blij met de opbrengst van een eerdere editie van Ride to Remember.
Nieuws 5 uur geleden
Zaterdag 20 juni: vierde Ride to Remember vanaf Goudasfalt
Afbeelding
Nieuws 23 uur geleden
SV Krimpen organiseert zomerschaak: gratis meedoen zonder lidmaatschap
Afbeelding
Nieuws 23 uur geleden
Gratis theatervoorstelling over brugklas in Lekkerkerk

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen

Foto/video