foto’s
Brandweer Stolwijk viert opening nieuwe kazerne met open dag
Algemeen
Fotoseries
1.115
keer gelezen
STOLWIJK • De brandweer van Stolwijk vierde de officiële opening van haar nieuwe kazerne zaterdag met een open dag rond het thema ‘(brand)veiligheid in de Krimpenerwaard’.
Nagenoeg alle korpsen uit de Krimpenerwaard waren vertegenwoordigd met elk hun eigen specialisme. Brandweer Schoonhoven met haar duikteam, brandweer Ouderkerk aan den IJssel met het cobra-blussysteem, brandweer Krimpen aan de Lek met het rieten kap-brandbestrijdingsteam, brandweer Bergambacht met de ladderwagen en brandweer Lekkerkerk met de waarschuwing en verkenningsdienst (WVD) meetploeg. Het publiek kreeg zo een goed beeld van wat de brandweer allemaal doet.
Gedurende de dag werden er verschillende demonstraties gegeven. Ook voor de jeugd was er genoeg te doen en beleven. Zo waren er verschillende spellen en stond er een springkussen.
Foto’s: Martijn Kuiler.