Afbeelding
Foto: Stock

Kinderdijk verslaat de koploper maar grijpt naast titel in de Hoofdklasse

Sport

Kinderdijk - CKC Kinderdijk boekte zaterdag een knappe 19-14 overwinning op koploper TOP in de Hoofdklasse, maar het kampioenschap ging aan de neus voorbij. Concurrent Fortis won op hetzelfde moment van hekkensluiter KOAG.

Kinderdijk wist vooraf dat het de titel alleen kon pakken als het zelf won én Fortis punten zou verspelen tegen KOAG. Aan de eerste voorwaarde voldeed Kinderdijk ruimschoots, maar Fortis won met 16-15 en trok daarmee alsnog aan het langste eind in de titelstrijd.

Moeizame start, sterke comeback

De thuisploeg kende een lastige openingsfase. TOP nam snel een 0-2 voorsprong en liep zelfs uit naar een comfortabele 5-10 voorsprong. Maar vlak voor rust zette Kinderdijk een sterke eindsprint in en werkte de volledige achterstand weg: 10-10.

Na de pauze trok Kinderdijk de goede lijn overtuigend door. Een indrukwekkende serie van negen doelpunten op rij draaide de wedstrijd volledig om en bezorgde Kinderdijk een riante 14-10 voorsprong. TOP vocht terug, maar de thuisploeg hield de controle en liet de overwinning niet meer los. Sander Baan was met zes treffers de meest productieve speler aan Kinderdijk-zijde.

Hoewel de titelwinst uitbleef, kijkt Kinderdijk terug op een geslaagd seizoen. De club handhaafde zich in zowel de zaal- als de veldcompetitie en behaalde daarmee de vooraf gestelde doelstellingen.

Stuur jouw foto
Mail de redactie
Meld een correctie

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 1 uur geleden
Drukte bij kermes en open dag van moskee in Alblasserdam
Afbeelding
Nieuws 1 uur geleden
Veel waardering in Alblasserdam voor gastlessen over lokale geschiedenis
Siebe en Jan-Willem in actie tijdens hun gewonnen dubbel.
Sport 1 uur geleden
ATV Tennis Heren 1 ongeslagen naar derde plaats in eerste klasse
Burgemeester Boersma werd kort geïnterviewd door Monique van den Berghe.
Nieuws 2 uur geleden
Respect & Tijd viert jubileum met wethouder en burgemeester van Alblasserdam

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Sport 2 uur geleden
Daltonschool De Leilinde uit Papendrecht naar landelijke voetbalfinale in Zeist
Afbeelding
Sport 2 uur geleden
Erik Paalvast (62) van AV Passaat loopt voor zijn donor bij European Transplant Games in Arnhem
Afbeelding
Sport 2 uur geleden
Papendrecht JO11-1 kroont seizoen met ruime overwinning en kampioenschap
Afbeelding
Sport 2 uur geleden
PTC houdt open tennistoernooi met benefietavond voor goed doel
Afbeelding
Nieuws 3 uur geleden
Vrije Baptistengemeente Papendrecht viert 40-jarig bestaan met feestelijke gemeentedag

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen