De band die de avond 'Oud en Vertrouwd' begeleidt.
De band die de avond 'Oud en Vertrouwd' begeleidt. Foto: Aangeleverd

Samenzang met bekende christelijke liederen in Alblasserdam: ‘Oud en vertrouwd’

Nieuws

Alblasserdam - Evangelische Gemeente Jozua organiseert vrijdag 16 oktober de samenzangavond ‘Oud en vertrouwd’. Bekende christelijke liederen uit onder meer Johannes de Heer en Glorieklokken staan centraal. De toegang is gratis.

Op het programma staan onder andere Veilig in Jezus’ armen, Ik bouw op U en Ik wandel in het licht. Naast liederen van Johannes de Heer en Glorieklokken klinken gezangen en hymnes. Volgens de organisatie zijn het liederen die al generaties lang worden gezongen en voor veel mensen verbonden zijn met herinneringen, geloof, troost en vertrouwen.

Een band met zeven muzikanten en drie zangers begeleidt de liederen. Tussen de liederen door zijn er enkele korte persoonlijke toelichtingen.

Initiatiefnemer groeide op met de liederen

Initiatiefnemer Lisette Vermeulen groeide zelf op met veel van deze liederen. “Het zijn liederen met sterke teksten, die al jarenlang in allerlei kerken worden gezongen. Veel mensen hebben er in verschillende fases van hun leven steun aan gehad”, zegt Vermeulen.

De avond is nadrukkelijk bedoeld voor iedereen uit de regio. Ook mensen die niet of niet meer bij een kerk betrokken zijn, zijn van harte welkom. Na afloop is er gelegenheid om elkaar te ontmoeten en na te praten onder het genot van drinken en hapjes.

De samenzangavond vindt plaats op vrijdag 16 oktober van 19:30 tot 21:00 uur bij Evangelische Gemeente Jozua, Ampèrestraat 4 in Alblasserdam. De toegang is gratis.

Laatste nieuws

De band die de avond 'Oud en Vertrouwd' begeleidt.
Nieuws 54 minuten geleden
Samenzang met bekende christelijke liederen in Alblasserdam: ‘Oud en vertrouwd’
Het kampioensteam van DES'72: de E-jeugd.
Sport 1 uur geleden
E-jeugd van DES’72 uit Papendrecht kampioen
Informateur Jan Nathan Rozendaal aan het woord tijdens de raadsvergadering van 5 oktober.
Nieuws 10 uur geleden
Papendrecht stevent af op brede middencoalitie met VVD, CDA, D66, Pro, CU en PAB
Jordy Coenraads is verkozen tot meest inspirerende scheidsrechter.
Sport 16 uur geleden
Jordy Coenraads van PKC/Vertom is meest inspirerende scheidsrechter van 2026

Advertenties uit de krant

Afbeelding
Sport 19 uur geleden
PKC/Vertom wint derby van HKC en stuurt vijf spelers naar EK in Tsjechië
Het keurmerk voor de cardiologie.
Nieuws 19 uur geleden
Erkenning voor Albert Schweitzer ziekenhuis in Dordrecht voor hartzorg
Afbeelding
Nieuws 20 uur geleden
Vrijwilligers vissen drijvend afval uit waterwegen bij Alblasserdam en Molenlanden
Afbeelding
Sport 22 uur geleden
Smash’66-dames verliezen vijfsetter van Next Volley
Het orkest van Excelsior.
Nieuws 22 uur geleden
Excelsior haalt internationaal trompetfenomeen naar Theater De Willem

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen