
Schoolvoetbaltoernooi bij vv Papendrecht groot succes met 54 klassen
Nieuws 313 keer gelezenPapendrecht - Op de laatste dag van april organiseerde voetbalvereniging Papendrecht weer het schoolvoetbaltoernooi. Met stralend weer en 54 deelnemende klassen was het een groot succes.
De toernooivelden boden plaats aan klassen verdeeld over vier poules, van groep 1/2 tot en met groep 7/8. Een grote groep vrijwilligers zorgde achter de schermen voor een vlekkeloze organisatie.
Zij regelden de kantine, zetten de velden uit, stelden het toernooischema op, coördineerden vanuit de commissiekamer en floten de wedstrijden.
Fruit en vaantje voor alle deelnemers
Alle deelnemers gingen naar huis met een vaantje en een zak vers fruit. De KNVB en Albert Heijn maakten deze attenties mogelijk.
De eindstanden per poule waren als volgt. In poule A (groep 1/2) won ‘t Kofschip A2, voor De Knotwilg A1 en Oranje-Nassau A2. In poule B (groep 3/4) ging de winst naar De Viermaster B2, gevolgd door De Knotwilg B2 en De Viermaster B3. In poule C (groep 5/6) was De Leilinde C1 de sterkste, voor ‘t Kofschip C1 en De Viermaster C1. In poule D (groep 7/8) won De Leilinde D1, gevolgd door De Viermaster D1, IKC Beatrix D2 en Oranje-Nassau D1.





















