Afbeelding
Foto: Aangeleverd

Fotoboek over de verstilde schoonheid van de Biesbosch

Nieuws

DORDRECHT • Gewapend met zijn camera trok landschapsfotograaf Diederik van Goethem, alweer een tijdje geleden, de Biesbosch in om dit unieke gebied in alle seizoenen vast te leggen. Hij trof er een grillig landschap aan, een ware wildernis, de laatste van Nederland.

De tijdloze foto’s van Diederik van Goethem tonen de verstilde schoonheid van de Biesbosch met haar karakteristieke flora en fauna. Een gebied van voormalige grienden, nu wilgenbossen; rietland, nu ruigtegorzen; kreken en killen, nu almaar ondieper wordende watergangen, waarin wilde planten, vogels, reeën, bevers en insecten gedijen en de dienst uitmaken.

Uit het materiaal dat Van Goethem schoot, selecteerde hij meer dan honderd foto’s voor dit mooie boek van Neerlands laatste wildernis.

Van dit boekwerk, in A4-formaat en gebonden in hard cover, is een beperkt aantal exemplaren beschikbaar. Strix boekenfonds van de Stichting Natuur- en Vogelwacht Biesbosch biedt ze aan van 22,50 euro voor 9,95 euro (zolang de voorraad strekt).

Het boek is te koop in natuurmuseum Twintighoeven, Noorderelsweg 2A te Dordrecht, of online te bestellen via: www.biesboschboek.nl.

Laatste nieuws

Luuk Kortleve speelt een wedstrijdje dammen tegen zijn zus.
Sport 12 uur geleden
Luuk Kortleve (10) naar WK-dammen in China: ‘Spannende reis, maar ik kijk er wel naar uit’
File op de A15 tijdens de ochtendspits.
Nieuws 13 uur geleden
Regio Zuid West Nederland wil A15 toch verbreden
Beeld ter illustratie.
Nieuws 17 uur geleden
Inloopavond over inrichting Van der Palmgebied in Papendrecht op 29 oktober
Beeld ter illustratie.
Nieuws 17 uur geleden
Man (56) aangehouden na bedreigen van burgemeester Van Driel; boete van 1.300 euro gekregen

Advertenties uit de krant

Zowel binnen als buiten de poort van Fokker hingen actievoerders spandoeken op.
update 19 uur geleden
Gaza-demonstranten Fok Fokker en Geef Tegengas blokkeren weer Fokker in Papendrecht
De camperparkeerplaats bij sportpark Souburgh.
Nieuws 21 uur geleden
Gemeente Alblasserdam wil mogelijkheden behoud Camperpark Kinderdijk onderzoeken
Afbeelding
Nieuws 21 uur geleden
Voedselbank Alblasserdam over niet doorgaan verhuizing naar ParticiPand: ‘Wij gaan het afwachten’
Afbeelding
112 21 uur geleden
Overvalalarm op industrieterrein Alblasserdam blijkt loos alarm
Beeld ter illustratie.
Nieuws 21 uur geleden
30 niet-ingeschreven-personen aangetroffen bij controles op huisvesting van arbeidsmigranten in Alblasserdam en Papendrecht

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen