
Fotoboek over de verstilde schoonheid van de Biesbosch
NieuwsDORDRECHT • Gewapend met zijn camera trok landschapsfotograaf Diederik van Goethem, alweer een tijdje geleden, de Biesbosch in om dit unieke gebied in alle seizoenen vast te leggen. Hij trof er een grillig landschap aan, een ware wildernis, de laatste van Nederland.
De tijdloze foto’s van Diederik van Goethem tonen de verstilde schoonheid van de Biesbosch met haar karakteristieke flora en fauna. Een gebied van voormalige grienden, nu wilgenbossen; rietland, nu ruigtegorzen; kreken en killen, nu almaar ondieper wordende watergangen, waarin wilde planten, vogels, reeën, bevers en insecten gedijen en de dienst uitmaken.
Uit het materiaal dat Van Goethem schoot, selecteerde hij meer dan honderd foto’s voor dit mooie boek van Neerlands laatste wildernis.
Van dit boekwerk, in A4-formaat en gebonden in hard cover, is een beperkt aantal exemplaren beschikbaar. Strix boekenfonds van de Stichting Natuur- en Vogelwacht Biesbosch biedt ze aan van 22,50 euro voor 9,95 euro (zolang de voorraad strekt).
Het boek is te koop in natuurmuseum Twintighoeven, Noorderelsweg 2A te Dordrecht, of online te bestellen via: www.biesboschboek.nl.






















