• Marijke Koers met haar nieuwe boek.
• Marijke Koers met haar nieuwe boek. Foto: Aangeleverd

Marijke Koers uit Papendrecht lanceert boek ‘Zelfs al je haren zijn geteld’

Nieuws

PAPENDRECHT • In de Elimkerk in Papendrecht werd vorige week het nieuwe boek ‘Zelfs al je haren zijn geteld’ van Marijke Koers uit Papendrecht gelanceerd.

Na een inloop met koffie, thee en wat lekkers ging de boekpresentatie op donderdag 12 oktober om 20:00 uur van start. Marijke vertelde meer over de totstandkoming van het boek. Ze was openhartig over haar hoofdhuidaandoening Lichen planopilaris. Hoe het is om als veertiger al te maken te hebben met haarverlies en kale plekken. Hoe ze zich hier jarenlang voor schaamde en dat ze sinds anderhalf jaar een haarwerk draagt. Maar ook dat ze niet wil dat dit haar leven gaat bepalen en daarom met dit boek de moedige keuze maakt om open kaart te spelen.

Signeren
Uitgever Theo Veldhuis van Triple boeken overhandigde de auteur het eerste exemplaar die ze vervolgens symbolisch doorgaf aan haar thuiskapster Corrina Peters van Corrina’s hairstyling. De boekpresentatie sloot af met een borrel en de mogelijkheid om een boek te laten signeren

Aanvaarding
“Ik ben dankbaar voor alle mooie woorden die gesproken zijn, het ontroerende lied dat gezongen werd, lieve wensen, cadeaus en prachtige bloemen.” blikt Marijke Koers terug. “Bovenal ben ik dankbaar voor Gods liefde en trouw. Hij heeft me geholpen om mijn hoofdhuid- en haaraandoening te aanvaarden en bij de totstandkoming van dit boek.”

Kracht in kwetsbaarheid
Zelfs al je haren zijn geteld is een eerlijk en kwetsbaar boek dat ruimte schept om je eigen problemen onder ogen te komen en te ontdekken dat kwetsbaarheid en openheid je kracht geeft. Het boek gaat over omgaan met tegenslag en hoe je hierin God kunt zoeken en vinden, ook als je gebed om genezing of herstel niet of anders wordt verhoord dan je graag zou willen. Elk hoofdstuk sluit af met enkele reflectievragen.

Zelfs al je haren zijn geteld wordt uitgegeven via uitgeverij Triple Boeken en is verkrijgbaar via de (christelijke) boekhandel en via de website www.marijkekoers.nl. Het boek heeft ISBN: 9789083351735, telt 148 pagina’s is uitgevoerd in paperback en kost 17,95 euro.

Laatste nieuws

Afbeelding
Nieuws 5 uur geleden
Valse e-mails over energiekosten in omloop in Papendrecht, gemeente waarschuwt
Afbeelding
Nieuws 7 uur geleden
Koop Havenkerk ‘verdient geen schoonheidsprijs’: communicatie weer pijnpunt bij gemeentebestuur Alblasserdam
Beeld van een eerdere open dag.
Nieuws 10 uur geleden
PKC/Vertom opent deuren voor grote open dag op 29 augustus
De jubilarissen van vv Alblasserdam.
Sport 20 uur geleden
Trouwe leden in het zonnetje bij vv Alblasserdam

Advertenties uit de krant

politieauto, 112, politiewagen, zwaailicht,
Nieuws 23 uur geleden
Woningcontroles in Papendrecht leggen fraude en uitbuiting bloot in 22 van de 27 bezochte woningen
Afbeelding
Nieuws 8 jul, 15:46
Jaarlijkse Sint Jacobus Paardenmarkt op woensdag 22 juli in Alblasserdam
Het HARP-team aan het werk.
112 8 jul, 11:19
Politie en douane doen inval in Alblasserdam; twee arrestaties en mogelijk vuurwapen
Afbeelding
112 7 jul, 23:55
Auto botst tegen vangrail bij afrit Papendrecht op N3
Floris van der Valk in actie.
Sport 7 jul, 13:27
Wiekslagzwemmer Floris van der Valk pakt tweemaal brons op Nederlands Kampioenschap

Download onze app

  • Al het nieuws uit jouw regio
  • Direct op de hoogte
  • Gratis downloaden

Tip de redactie

Heb je een tip, foto of video die nieuwswaardig is? Deel ’m met onze redactie.

Versturen